بازدید ۲۶۷ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی البرز در سراسر استان

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: تاکنون بیش از 267 هزار نفر  از جاذبه های تاریخی استان البرز بازدید کردند.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: تاکنون بیش از 267 هزار نفر از جاذبه های تاریخی استان البرز بازدید کردند.
کد خبر: ۱۰۸۴

به گزارش جام جم البرز:  به نقل از روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز رحیم خاکی با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای ایام ستاد خدمات سفر در ۲۴ اسفند تا ۱۳ فرودین ۲۶۷ هزار نفر از اماکن تاریخی استان بازدید کرده اند.
او با بیان اینکه آثار، برخی بنا‌ها و محوطه تاریخی شامل امامزاده‌ها، آثار طبیعی تاریخی، محوطه، بنا‌ها و آثار تاریخی مانند کاخ سلیمانیه کرج، کاروانسرا و محوطه ینگی امام ساوجبلاغ، محوطه ازبکی، آسیاب مهدی آباد نظراباد و آثار موجود در روستا‌ها و شهرستان‌ها از جمله امامزاده سه گنبدان، مجموعه صیادیه و کوه‌های رنگی اشتهارد و... مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گرفته است.
مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز با اشاره به اینکه امسال با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با نوروز و استقبال گردشگران از سفر‌های کوتاه مدت بسیاری افراد استان البرز را با توجه به طبیعت زیبا و روستا‌های ییلاقی برای اقامت کوتاه مدت انتخاب کردند و از جاذبه‌های تاریخی استان بازدید کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات