بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز در رابطه با جنایات رژیم صهیونیستی

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز با صدور پیامی جنایات رژیم صهیونیستی اسرائیل را محکوم کرد.
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز با صدور پیامی جنایات رژیم صهیونیستی اسرائیل را محکوم کرد.
کد خبر: ۱۰۹۱

به گزارش جام جم البرز،متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ والذین اشرکوا»
بطور مسلم یهود و مشرکان را دشمنترین مردم نسبت به مؤمنان خواهی یافت. (آیه ۸۲ سوره مائده)

«دنیای آینده دنیای فلسطین است، دنیای رژیم غاصب صهیونیستی نیست، و آینده متعلّق به این‌ها است. بله، [صهیونیستها]ظلم می‌کنند، جنایت می‌کنند، فاجعه‌آفرینی می‌کنند، لکن تلاشی که این‌ها دارند می‌کنند بیهوده است و به جایی نخواهد رسید ان‌شاءالله».
مقام معظم رهبری مدظله العالی
رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر با نقض آشکار حقوق بین الملل و نشان دادن توحش و رذالت خود در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق سوریه، درماندگی و استیصال خود را در مواجهه با مقاومت و ایستادگی ملت مسلمان فلسطین و همراهی و حمایت ایران اسلامی، در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشید.
این جنایات وحشیانه رژیم متجاوز صهیونیستی نشان دهنده شکست ترمیم ناپذیر، درماندگی و خوی وحشی‌گری این رژیم است، ارتش شکست خورده این رژیم جعلی علیرغم حمایت‌ها و دریافت کمک‌های همه جانبه از کشور‌های مختلف غربی بویژه آمریکای خبیث در مدت قریب به شش ماه نتوانسته است هیچ دستاورد‌ی در برابر نیرو‌های قهرمان حماس و مقاومت بدست آورد.
تردیدی نیست این فاجعه ننگین و تجاوز آشکار رژیم منحوس صهیونیستی، نمایانگر ذات پلید آن است که لحظه لحظه به پایان عمر خود نزدیکتر می‌شود.
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز ضمن محکوم نمودن حمله به کنسولگری ایران در سوریه و ادای احترام به همه شهدای مظلوم غزه و این جنایت به ویژه سرداران شهید "محمدرضا زاهدی" و "محمدهادی حاجی رحیمی" برای همه شهدای این فاجعه از درگاه الهی علو درجات را مسئلت می‌نماید.
ان شاءالله مردم غیور و سرافراز استان نیز در روز جهانی قدس هم صدا با مردم سایر استان‌ها و ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواهان جهان با حضور طوفانی خود، پاسخ محکمی را به این رژیم جنایتکار خواهند داد و امسال روز قدس بسیار متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته تجربه خواهیم کرد و به فضل الهی با اتحاد و همدلی جنایت‌ها و بی‌رحمی‌های رژیم درنده خوی صهیونیستی که مرز‌های وقاحت و شیطان صفتی را جا به جا کرده است، رو به پایان است
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز
سیزدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۳
مصادف با بیست و یکم رمضان المبارک

newsQrCode
ارسال نظرات