استان البرز کانون استقرار صنایع تولیدی نان

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج از اعلام پیشنهاد برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده های تکمیلی در حوزه صنایع غذایی خبر داد و گفت: جزئیات اجرای این طرح در راستای مشارکت در تولید  به دفتر امور اقتصادی استانداری،اداره  غله استان و اتحادیه نانوایان ارائه شده است.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج از اعلام پیشنهاد برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده های تکمیلی در حوزه صنایع غذایی خبر داد و گفت: جزئیات اجرای این طرح در راستای مشارکت در تولید به دفتر امور اقتصادی استانداری،اداره غله استان و اتحادیه نانوایان ارائه شده است.
کد خبر: ۱۱۰۶

به گزارش جام جم البرز:  "مهدی فراهانی"، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج، امروز در جمع اصحاب رسانه، با بیان اینکه ۳۱ فروردین ماه در تقویم ملی بعنوان روز گندم و نان نامگذاری شده است، گفت: استان البرز و شهر کرج نیز کانون استقرار صنایع تولیدی نان با برند‌های شناخته شده ملی بشمار می‌رود لذا پیشنهادات لازم جهت برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده‌های تکمیلی آن به استان اعلام شده است.
وی افزود: برپایی نمایشگاه معرفی دستاورد نان‌های صنعتی، سنتی، فانتزی و.. از جمله‌های جنبی پیشنهادی برای برگزاری این رویداد بوده است.
فراهانی با بیان اینکه طرح مذکور حرکت اجرایی در مسیر شعار سال برای مشارکت تولیدکنندگان خُرد و کلان در عرصه اقتصادی بشمار می‌رود، بیان کرد: معرفی تولیدکنندگان برتر فعال در تولید نان، بروزرسانی آخرین دستاورد‌های تخصصی و نوآورانه در زمینه تولید نان در قالب کارگاه آموزشی ویژه فعالان این عرصه که افزایش و بهبود سطح کیفی نان منتج خواهد شد بر کارکرد محتوا محوری این رویداد می‌افزاید.
وی با اشاره به استمرار نظارت‌های فرمانداری کرج از فعالیت نانوایی‌ها در مرکز استان، افزود: دفتر امور اقتصادی استانداری، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان، اداره کل غله و اتحادیه نانوایان متولی اجرای این طرح هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات