رینگ آخر و نفس گیر انقلاب اسلامی!

به قلم علی ارجمند عین الدین
به قلم علی ارجمند عین الدین
کد خبر: ۱۱۶۴

روزی در مجلسی از امیرالمؤمنین علیه السلام سوال شد کدام یک از حیوانات تخم گذار هستند و کدام یک بچه زا؟!
حضرت جوابی دادند که انسان شنیدن آن حیرت می‌کند! فرمودند: حیواناتی که گوش‌های آن‌ها دیده نمی‌شود تخم گذار هستند و آن‌ها که دیده می‌شود بچه زا هستند!
بعد فرمودند: در مورد کوسه به من اشکال نکنید، چون برخی از کوسه‌ها بعد از تخم گذاری، تخم‌های خود را می‌بلعند و بچه‌های آن کوسه در شکم مادر متولد می‌شوند!
امروزه ثابت شده یکی از این نوع کوسه ها، کوسه ببری است، کوسه ببری تخم‌های خود را می‌بلعد و پس از خروج از تخم، بچه کوسه‌ها شروع به خوردن هم می‌کنند و در نهایت کوسه فاتح به دنیا می‌آید!
در سده‌های گذشته تمدن‌های مختلف همچون بچه‌های کوسه ببری به جنگ هم افتادند، از شینتوئسیم و کنفوسیوس تا نازیسم و ... تا این که از دل جنگ‌هایی خونینی مثل جنگ جهانی اول و دوم در نهایت کوسه لیبرال دموکراسی متولد شد، این تمدن فاتح در حال جشن و پایکوبی بود که فردی روحانی از قم برخواست و شعار نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی داد و الگوی خود را حکومت امام علی علیه‌السلام معرفی کرد!
اینجا بود که غرب و شرق به سر او ریختند تا نتواند الگویی باشد برای دیگر کشور‌های اسلامی و استثمار زده، از جنگ تحمیلی هشت ساله و تحریم‌های فلج کننده اقتصادی تا قائله قومیتی و نفوذ و غیره، البته هر چه زدند به در بسته خوردند، ولی آن‌ها نا امید نشده و دائم از گزینه روی میز گفتند و بیش از چهار دهه گذشت، آن‌ها امید داشتند نظام اسلامی زمستان چهلم را نبیند، ولی ماند و دید و اینک شواهد و قرائن حاکی از آن است که الان به رینگ آخر نزدیک می‌شویم نام این رینگ جنگ ترکیبی است!
در جنگ‌های گذشته تمدن لیبرال دموکراسی با نظام جمهوری اسلامی ایران، ما ملت ایران اسلامی همواره فراز‌ها و فرود‌ها و ریزش‌ها و رویش‌های فراوان داشته ایم، اکنون که به لحظات رینگ آخر نزدیک می‌شویم خوشبختانه ما آخر شاهنامه را می‌دانیم! آخر این داستان قطور پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم است، در ده‌های گذشته همواره عده‌ای به قطار انقلاب اسلامی سوار و عده‌ای پیاده شده اند، خوشا به سعادت آن‌ها که تا آخرین ایستگاه در قطار انقلاب اسلامی بمانند و میان راه از آن پیاده نشوند!

newsQrCode
ارسال نظرات