البرز الگوی کشور در مبارزه با قاچاق کالا

استاندار البرز گفت: البرز می تواند با ارائه طرحی ویژه، پیشگام و الگوی کشور در مبارزه با قاچاق کالا باشد.
استاندار البرز گفت: البرز می تواند با ارائه طرحی ویژه، پیشگام و الگوی کشور در مبارزه با قاچاق کالا باشد.
کد خبر: ۱۱۹۲

به گزارش جام جم البرز:  "مجتبی عبداللهی" استاندار البرز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که  در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه تحقق اهداف این کمیسیون در گرو اقدامات و برنامه ریزی‌های منسجم و پیوسته است، افزود: باید مجموعه مسئولان در قالب ساختار و نظامی مدون نسبت به مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدام کنند.
وی ادامه داد: استان البرز می‌تواند طی همفکری با افراد صاحب نظر و متخصصان این بخش به مدیریت رئیس کمیسیون، طرحی تدوین کرده و پس از اجرا بعنوان الگو به کشور ارائه دهد.
عبداللهی گفت: اراده و توجه دولت محترم سیزدهم نیز در خصوص مبارزه با قاچاق معطوف شده بنابراین ما می‌توانیم در استان با همفکری و هم افزایی، پیشگام باشیم و برنامه بدهیم.
وی افزود: قوانین و ضوابط باید به این کمیسیون کمک کند تا افزایش اثربخشی مصوبات را شاهد باشیم.
عبداللهی گفت: ضرورت دارد با استفاده از سیستم‌های نوین و سامانه‌های تخصصی برای ثبت کالا در انبار‌ها کنترل ورود و خروج اقلام و اجناس اقدام شود.
وی افزود: جدیت در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گامی بزرگ در راستای تحقق جهش تولید با مشارکت مردم، طبق منویات مقام معظم رهبری خواهد بود چراکه از این طریق تولید و صادرات و حفظ منابع و کالا‌های ارزشمند کشور، امکان پذیر خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات