۸۵ درصد مجوزهای صنفی البرز الکترونیکی شد

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز با اعلام صدور ۸۸ هزار مجوز صنفی الکترونیکی گفت : ۸۵ درصد مجوزهای صنفی این استان الکترونیکی شده است .
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز با اعلام صدور ۸۸ هزار مجوز صنفی الکترونیکی گفت : ۸۵ درصد مجوزهای صنفی این استان الکترونیکی شده است .
کد خبر: ۱۲۴۴

به گزارش جام جم البرز: "فرزین بهنام فر"مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز گفت: ۸۵ درصد مجوزهای صنفی استان الکترونیکی شده است ، براین اساس در استان البرز رتبه هشتم کشور را در این زمینه کسب کردیم.

وی بیان کرد: یکی از اصلی‌ترین الزامات شعار سال (جهش تولید با مشارکت مردم) بهبود فضای کسب و کار است که شاخص‌ها و مولفه‌های زیادی دارد.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز گفت: بنابراین در تلاش هستیم تا جذب سرمایه گذار داخلی وخارجی، تسهیل گری و شفاف سازی هرچه بیشتر را در عرصه فضای کسب و کار داشته باشیم.

بهنام فر اضافه کرد: همچنین در سالجاری تمام برنامه ریزی‌ها صورت گرفته تا در جذب اعتبارات براساس جلساتی که با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز داشتیم این جذب به موقع انجام شود و پایان شهریورماه جاری مهلت زمانی لازم به شمارمی رود.

وی یاد آورشد: بنابراین مناقصه‌ها باید به موقع انجام و استفاده از ظرفیت‌های مولد سازی در تمام زمینه به جد دنبال شود.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز در ادامه به اهمیت اجرای پروژه‌های مدرسه سازی اشاره کرد و افزود: مشکلات مدارس را داریم حل می‌کنیم و اکنون برخی از مدارس مالک دیگری دارد به طوریکه وراث آمده اند و ادعا درند که واگذار شود.

وی گفت: بنابراین زمین‌های دیگری که شناسایی شده را در صدد هستیم برای این منظور معاوضه کنیم.

وی اضافه کرد: درسال جهش تولید با مشارکت مردم تمام برنامه ریزی‌ها و تلاش‌ها معطوف به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است.

newsQrCode
ارسال نظرات