برای طلا دار شدن هیچ مانعی در کار نیست

طلا یکی از فلزات گران‌بهایی است که بشر از سال‌های دور موفق به کشف آن شده است و از همان ابتدا به ارزش و خواص آن پی برده است. در بسیاری از ادوار تاریخی، این فلز گران‌بها همواره موردتوجه قرار گرفته است و از آن برای ساخت سکه‌ها و یا جواهرات و اشیای قیمتی استفاده شده است.
طلا یکی از فلزات گران‌بهایی است که بشر از سال‌های دور موفق به کشف آن شده است و از همان ابتدا به ارزش و خواص آن پی برده است. در بسیاری از ادوار تاریخی، این فلز گران‌بها همواره موردتوجه قرار گرفته است و از آن برای ساخت سکه‌ها و یا جواهرات و اشیای قیمتی استفاده شده است.
کد خبر: ۱۲۴۶

لطفاً خودتان را معرفی بفرمایید:
امیر سیردانی متولد ۱۳۷۶ مدیر فروشگاه لیا گالری هستم در کنار دوست و برادر عزیزم اقای محمد مظلومی مشغول بکار هستیم اصالتا تهرانی هستم و با توجه به علاقه مندی که به این حرفه داشته ام بسیار موفق بوده ام و معمولا هر مشتری که از گالری بنده خرید میکند مشتری دائمی ما می‌شود و این یعنی رضایت مندی که مشتری‌ها از گالری ما دارند میباشد که این جزء افتخارت ما می‌باشد.
(((آقای محمد مظلومی به دلیل اعتماد مدیریت لیا گالری که به بنده داشته اند تشکر ویژه‌ای را داشتند)))
شما در لیا گالری چه محصولاتی برای عرضه به هموطنان عزیزمان دارید؟
ما در لیا گالری خرید و فروش انواع طلا، جواهرات، سکه و سکه‌های پارسیان انجام می‌دهیم و همچنین امکان گرفتن سفارشات ساخت طلا در غالب کار‌های لیزری که عموماً سبک وزن هستند مانند نمونه حروف یا اشکال دیگر روی دستبند‌های چرم و ... و همچنین در غالب کار‌های ریخته گری با وزن سنگین‌تر را نیز داریم که با توجه به سفارش مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد؛ مجموعه گالری لیا سعی در رضایت مندی مشتریان محترم را دارد از این روسعی داریم با کمترین سود با بالاترین کیفیت در خدمت مشتریان باشیم.

برای تشخیص سکه‌های پارسیان که ممکن است نمونه‌های تقلبی آن نیز وجود داشته باشد چه راهکاری پیشنهاد می‌دهید؟
برای خرید سکه‌های پارسیان در وهله اول به گالری‌های معتبر مراجعه کنید، گالری‌هایی که حاضر به خرید این سکه‌ها از شما نیز باشند.
مورد بعد اینکه سکه‌های ۶ ضلعی برای خرید مطمئن‌تر هستند، معمولاً سکه‌های که ۶ ضلعی نیستند ممکن است متفرقه و تقلبی باشند و مورد بعد اینکه از فروشنده بخواهید پاکت آن را مهر کند، با توجه به صداقت در کار لیا گالری هنگام فروش سکه‌های پارسیان، پاکت آن را همراه با تاریخ و مهر گالری به دست خریدار می‌دهیم و امکان خرید نیز خواهیم داشت.
چه زمانی را برای خرید و فروش طلا مناسب می‌دانید؟
با توجه به شرایط اقتصادی که در کل دنیا وجود دارد بهترین زمان برای خرید زمانی است که مبلغی را به عنوان پس انداز داشته باشید حتما خرید طلا داشته باشید و سرمایه گذاری نماید
به شرطی که برای سرمایه گذاری بلندمدت خریداری کنید و برای فروش هم هر زمان که نیاز مالی داشته باشید بهترین و به روزترین گزینه ممکن خواهد بود، چون طلا کالای هست که خیلی زود می‌توان نقد کرد و گره از مشکلات را باز کرد
چه انگیزه‌ای باعث ورود شما به این حرفه شد؟
سال ۹۶ به پیشنهاد پدرم در فروشگاه یکی از آشنایان مشغول به کار شدم و بعد از مدتی به شدت به این شغل علاقه‌مند شدم و حس کردم این شغل با روحیاتم بسیار سازگار است و مصمم شدم به صورت مستقل کار کنم و گالری خودم را تأسیس کنم که با لطف و یاری خداوند و با تلاش خود موفق شدم. وبا توجه به این علاقمندی توانسته ام که تمام مشتری‌ها از مجموعه ما رضایت کامل داشته باشند واین رضایت مندی بزرگتری آرزوی من بوده که با لطف خدا به آن رسیده ام.
به آنچه در ذهن خود نسبت به این شغل تصور داشتید، رسیده اید؟
فعلا خیر، ولی با تلاش بیشتر حتما تصوراتم محقق خواهد شد
برای آینده شغلی تان چه اهدافی را پیش رو دارید؟
هدفم این است که به امید خدا بتوانم در اکثر شهر‌های ایران شعبه‌ای تاسیس کنم تا مردم بتوانند در هر شهری به صورت حضوری از ما خرید داشته باشند و دوست دارم همه مردم صاحب طلا شوند حتی با پس انداز‌های اندک و خرید طلا‌های بسیار کوچک.
برای جوانان جویای کار چه توصیه‌ای دارید بفرمایید؟
حتما به دنبال شغل و حرفه‌ای بروید که به آن علاقه‌مند هستید شما وقتی عاشق کارتان باشید همیشه بهترین را در آن کار ارائه خواهید داد و هیچوقت از شغل خود خسته نخواهید شد؛ اگر حرفه مورد علاقه خود را میشناسید تلاش کنید به آن هدف برسید، ولی اگر هنوز نتواسته اید شغل مورد نظر خودرا پیدا کنید میتوانید از مشاوران کمک بگیرید تا به بهترین‌ها برسید و این بهترین انتخاب قطعا شما را موفق خواهد کرد

ساعات کاری لیا گالری:
۱۰ الی ۱۳:۳۰
۱۶ الی ۲۱
شماره‌های تماس مجموعه لیا گالری عبارتند از:
۰۲۶۳۴۴۶۲۱۶۴
۰۹۹۲۳۴۵۳۱۲۸
راه ارتباطی از طریق اینستاگرام:
Instagram.com/liyagallery__
آدرس: کرج، گوهردشت، پاساژ ملاصدرا، طبقه همکف، واحد۴۸

newsQrCode
ارسال نظرات