کمک به شما برای شیک پوشی بیشتر

زیبایی برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد و ساختن یک استایل خاص نیز همیشه یک دغدغه بزرگ برای بانوان است. برخی از جوانان ایران زمین سعی کرده اند در این راستا بهترینها را برای بهترین ها آماده نمایند .
زیبایی برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد و ساختن یک استایل خاص نیز همیشه یک دغدغه بزرگ برای بانوان است. برخی از جوانان ایران زمین سعی کرده اند در این راستا بهترینها را برای بهترین ها آماده نمایند .
کد خبر: ۱۲۵۳

امروز افتخار هم صحبتی با یکی از مدیران محترم عرضه پوشاک در سطح استان البرز را داشته ایم که توجه شما را به بخشی ازاین مصاحبه جلب می‌نماییم.

لطفاً خودتان را معرفی بفرمایید.
صابر کولیوند و صادق کولیوند مدیر مجموعه کوکوروشا هستیم، کوکوروشا با ۳ شعبه فعال در استان البرز وبا ۹ نفر پرسنل، عرضه پوشاک با بهترین کیفیت و قیمت را در دستور کار خود قرار داده است؛ تمام سعی ما در این بود ه وهست که بتوانیم در را ستا کار آفرینی و ایجاد اشتغال درکشور عرضه بهترین محصولات را داشته باشیم

در کوکوروشا چه محصولاتی برای ارائه به هم وطنان عزیز وجود دارد؟
سعی کرده ایم در مجموعه خود بهتر ین محصولات را برای هم وطنان داشته باشیم
در شعب کوکوروشا انواع پوشاک زنانه، مانتو، شومیز، کت، شلوار، کیف و کفش زنانه و ادکلن به صورت تک و عمده قابل عرضه می‌باشد که با یاری خداوند به زودی پوشاک مردانه نیز اضافه خواهد شد.

بزرگ‌ترین مشکلی که در حرفه پوشاک با آن مواجه هستید را بفرمایید؟
در هر حرفه و تخصص که فعالیت کنیم قطعا نقاط ضعف و قوت و مشکلاتی ممکن است که باشد که با کمی درایت ومدیریت بخش عمده‌ای از این مشکلات را به راحتی میتوان مدیریت کرد؛ گاهی هم برخی مشکلات توسط بخش‌های کوچک قابل مدیریت نیست و حتما باید از مسئولین بالاتر اقدام شود با توجه به این موضوع یکی از مهمترین مشکلات بخش ما عدم
ثبات قیمت هاست که متاسفانه کار را برای ما با مشکلاتی جدی مواجه کرده است و راهکار این مشکل رسیدگی و نظارت بیشتر مسئولین می‌باشد.

نقش رسانه چقدر می‌تواند در بهبودی شرایط کاری شما تاثیر گذرا باشد؟
قطعا برای هر کاری نیاز به اطلاع رسانی صادق و سالم است که اگر بتوانیم مجموعه فعالیت خود را از طریق رسانه‌های که مورد اعتماد عموم مردم است انجام دهیم و حتما و قطعا رسانه‌ها برای معرفی مجموعه‌ها بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

آیا عزیزانی که مایل به همکاری با شما می‌باشند در استان‌های دیگر امکان گرفتن نمایندگی از شما را دارند؟
سعی ما ایجاد اشتغال برای جوانان کشور است و در همین راستا این امکان وجود دارد که با لطف خداوند بتوانیم در هر استانی که این پتانسیل ایجاد یک نمایندگی وجود داشته باشد حتما همکاری لازم را خواهیم داشت و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بتوانیم در این را بهترین محصولات را به کل کشور به هم وطنانمان ارائه نماییم.

آیا تولید کنندگان داخلی امکان ارائه محصولات و همکاری با مجموعه شما را خواهند داشت؟
بله با تمام وجود امکان همکاری خواهیم داشت، اما شرط اصلی مجموعه ما کیفیت خوب است و هر تولید کننده‌ای که محصولات خوبی را داشته باشد ما استقبال خواهیم کرد، در حال حاضر نیز ما با تولید کنندگان داخلی کار می‌کنیم؛ و این افتخار بزرگی است که بتوانیم از محصولات ایرانی استفاده کنیم و ایجاد شغل نماییم.

برای آینده چه اهدافی دردستور کار دارید؟
برای کسب افتخار که بزرگترین آرزوی بنده است این است که بتوانم د رمسیر خوب و سالمی که انتخاب کرده ایم موفق و سربلند باشیم و تولید ایرانی را با بهترین کیفیت و قیمت به عموم مردم ارائه دهیم و رضایت مندی همه مشتری‌ها برای بنده بزرگترین هدف خواهد بود.

مدیریت محترم فروشگاه کوکوروشا جناب آقای صابر کولیوند توصیه خودرا به هم وطنان اینگونه مطرح فرمودند:
مردم عزیزمان با خرید از فروشگاه‌ها و محصولات ایرانی از این صنعت حمایت کنند، زیرا با حمایت مردم تولید کنندگان نیز به مرور زمان ملزم به تولید محصول با کیفیت‌تر خواهند شد، در سال‌های اخیر تولید کنندگان داخلی در صنعت پوشاک پیشرفت چشمگیری داشته اند و محصولاتی با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات خارجی را شاهد هستیم که با قیمتی پایین‌تر نسبت به نمونه مشابه خارجی به فروش می‌رسند.

در صورت خرید اینترنتی از طریق سایت ارسال رایگان انجام می‌شود

شماره‌های تماس:
۰۹۳۶۱۹۸۲۹۰۹
۰۹۳۶۱۲۳۰۳۰۱
راه ارتباطی از طریق اینستاگرام:

Instagram.com/cocoroocha

راه ارتباطی از طریق سایت:
www.cocoroocha.com

آدرس:
شعبه یک: کرج، مهرشهر، ساماندهی، بلوار آزادی، نرسیده به میدان پلیس، روبه روی کلانتری کیانمهر

شعبه دو و سه: کرج، مهرشهر، نبش بلوار نور، مرکز خرید فروشاسنتر

newsQrCode
ارسال نظرات