خوابی راحت با محصولاتی با کیفیت و استاندارد

داشتن یک خواب راحت باعث می‌شود تا احساس آرامش و آسودگی کنیم و کیفیت خواب ما به طور شگفت انگیزی افزایش میابد. تحقیقات نشان داده است که داشتن یک خواب راحت، اثرات مثبتی زیادی بر هورمون ها، عملکرد مغز و سلامت جسمانی دارد. کالای خواب استاندارد و با کیفیت ارتباط مستقیمی با خواب راحت دارند.
داشتن یک خواب راحت باعث می‌شود تا احساس آرامش و آسودگی کنیم و کیفیت خواب ما به طور شگفت انگیزی افزایش میابد. تحقیقات نشان داده است که داشتن یک خواب راحت، اثرات مثبتی زیادی بر هورمون ها، عملکرد مغز و سلامت جسمانی دارد. کالای خواب استاندارد و با کیفیت ارتباط مستقیمی با خواب راحت دارند.
کد خبر: ۱۲۷۴

افتخار هم‌صحبتی با سرکار خانم زهرا خان محمدی از مدیران منتخب صنعت کالای خواب از نگاه جام جم البرز را داشته ایم که حاصل آن گفتگویی خواندنی می‌باشد.
لطفاً خودتان را معرفی بفرمایید.
زهرا خان محمدی مدیریت مجموعه کالای خواب آریا هستم.
چه انگیزه‌ای باعث شد که به این شغل ورود کنید؟
بنده در سال‌های قبل کارمند دادگستری بودم، ولی به دلیل علاقه زیادی که به شغل آزاد و کارآفرینی داشتم از شغلم استعفا دادم و به همراه دوستم مغازه‌ای راه اندازی کردیم و بعد از دوسال خودم به صورت مستقل مجموعه‌ای راه اندازی کردم.
شما در مجموعه آریا چه محصولاتی برای عرضه به مشتریان عزیز دارید، معرفی بفرمایید؟
سعی کرده ایم کلیه لوازم موردنیاز مشتریان را یکجا داشته باشیم تا به راحتی بتوانند کلیه خرید خود را داشته باشند.
فروش تک و عمده تمام کالا‌ها و ملزومات خواب از جمله تشک، پتو، لحاف، روتختی، بالش، تشک تخت، طبی، فول طبی و طبی-فنری، باکس‌های هتلی، پارچه‌های روتختی و انواع حوله در فروشگاه موجود می‌باشد، اجناس ما ایرانی، چینی و ترکیه‌ای هستند و تمام محصولات تا یکسال ضمانت دارند.
سفارش دوخت در سایز‌های مختلف نیزدر این مجموعه پذیرفته می‌شود و به دلیل اینکه تولیدکننده نیز هستیم و واسطه راحذف کرده ایم، و همین امر باعث شده است که کلیه قیمت‌ها در مجموعه ما بسیار مناسب باشد و براحتی می‌توانید خرید مناسب داشته باشید؛ و نکته دیگر
اینکه فروش تشک‌های تخت همراه با ارسال رایگان در شهر کرج و تهران می‌باشد.
با توجه به افزایش قیمت‌ها ممکن است افرادی توانایی خرید به صورت نقد را نداشته باشند آیا به صورت شرایطی هم کار می‌کنید؟
تمام سعی ما تلاش برای رضایت مندی مشتری‌ها بوده است به همین دلیلی به صورت شرایطی هم در خدمت مشتریان عزیز هستیم که دوستان می‌توانند به صورت چکی با
چک صیادی خرید داشته باشند و به همان قیمت نقدی محاسابه می‌گردد و بهره و سودی به آن اضافه نمی‌شود.
همچنین به عروس و داماد‌های عزیز که در شرف آغاز زندگی مشترک خود هستند تخفیفات ویژه‌ای می‌دهیم.
برای اتاق کودک و نوجوان نیز محصولاتی با طرح‌های مورد علاقه کودکان موجود دارید؟
بله، برای محصولات کودک و نوجوان آلبوم داریم که می‌توانند طرح مورد نظر را انتخاب کنند ما این امکان را فراهم کرده ایم که مشتریان عزیز، فرشینه و روتختی و پرده را به صورت ست تهیه کنند.
اگر برای هموطنان عزیزمان توصیه و پیشنهادی در زمینه خرید کالای خواب دارید، بفرمایید:
ما در شبانه روز حدودا ۸ ساعت وقت استراحت و خواب داریم که زمان زیادی است پس بهتر است عزیزان با صرف هزینه بیشتر کالای خواب با کیفیت تری تهیه کنند، زیرا ارتباط مستقیمی با کیفیت خواب دارد.
تشک تخت خوب و استاندارد، بالش‌های طبی و با کیفیت در کاهش درد‌های کمر و گردن بسیار موثر است، برای ملحفه هم ترجیحا ملحفه‌های نخی استفاده کنند.
روز‌ها و ساعات کاری مجموعه:
همه روزه حتی ایام تعطیل در خدمت مشتریان بزرگوار هستیم.
از ساعت ۱۰ الی ۲۱:۳۰
شماره‌های تماس:
۰۹۱۲۶۹۹۶۷۶۵
۰۲۶۳۲۲۰۰۵۰۴
راه ارتباطی از طریق اینستاگرام:
Instagram.com/kalaykhab_ariya
آدرس: کرج، چهار راه مصباح، بلوار امامزاده حسن، نرسیده به مصلی، کالای خواب آریا

newsQrCode
ارسال نظرات