خلیل عبداللهی خبر داد:

استقبال از هفته کار و کارگر با مسابقات متنوع ورزشی در استان البرز

رییس هیأت ورزش‌های کارگری استان البرز از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در هفته کار و کارگر استان خبر داد.
رییس هیأت ورزش‌های کارگری استان البرز از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در هفته کار و کارگر استان خبر داد.
کد خبر: ۱۲۸۶

به گزارش جام جم البرز، خلیل عبداللهی رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز با تبریک هفته کار و کارگر گفت: امسال با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در بخش کار و کارگری به استقبال هفته کارگر می‌رویم.
وی گفت: مسابقات ورزشی هفته کارگر امسال در ۷ رشته شطرنج، تنیس روی میز، طناب کشی، دارت، فوتبال روی میز، دو میدانی و آمادگی جسمانی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
رییس هییت ورزش‌های کارگری استان البرز خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات ورزش‌های کارگری در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی و هم به صورت متمرکز استانی در مجموعه ورزشی امام خمینی ره کارگران کرج برگزار می‌شود و به نفرات برگزیده جوایز و هدایایی اعطا خواهد شد
عبداللهی افزود: در راستای اجرای موضوع تبصره ماده ۱۵۴ قانون کار در ارتباط با ورزش‌های کارگری، هم کارفرمایان محترم کارگاه‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی و هم بخش دولت موظف به تقویت امر ورزش کارگری هستند.
وی گفت: در هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز در راستای اجرای قانون حمایت از ورزش کارگری با هماهنگی‌های لازم با بخش‌های مختلف کارگاهی و کارفرمایان عزیز، برنامه‌ها و مسابقات متنوعی را در طول سال برنامه‌ریزی و برگزار کرده و برای سال جاری نیز مسابقات و دوره‌های آموزشی و مربیگری متنوعی برای کارگران پیش بینی و با همکاری کارفرمایان و هیات‌ها و انجمن‌های ورزش کارگری در شهرستان‌ها برگزار خواهیم کرد.
عبداللهی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جام جم درباره جایگاه البرز میان ورزش کارگری اظهار کرد: با توجه به وجود واحد‌های صنعتی مختلف در این استان بی شک جزء استان‌های پیشرو محسوب می‌شود به طوری که در حال حاضر ۲۶ انجمن ورزش کارگری از جمله انجمن کشتی فوتبال، تکواندو و. در استان البرز فعال است.
وی با تاکید بر دشواری اعزام تیم و میزبانی رقابت‌های کشوری ادامه داد: در سال گذشته ۳۱ تیم منتخب کارگری از استان البرز به رقابت‌های کشوری کارگری اعزام کردیم و میزبان ۵ رقابت‌های کارگری کشوری در البرز برگزار کردیم.
رییس هییت ورزش‌های کارگری استان البرز با تاکید بر جایگاه این استان میان ورزش‌های کارگری تاکید کرد: البرز در جمع ۴ استان برگزیده کشور در حوزه ورزش‌های کارگری قرار دارد.
عبداللهی افزود: در قشر کارگری حدود ۲۰ هزار ورزشکار آماتور و حدود ۲ هزار ورزشکار حرفه‌ای در قشر کارگر داریم.
وی اضافه کرد: ظرفیت ورزشی کارگری استان البرز به اندازه‌ای است که در رشته‌های دو و میدانی، کشتی کاراته و سایر رشته‌ها ورزشکارانی از این استان قهرمان جهان شده اند.

newsQrCode
ارسال نظرات