امام جمعه کرج:

وعده صادق انقلاب دوباره نظام اسلامی در مقابله با استکبار بود

نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: وعده صادق انقلاب چهارم ما بود که تمام معادلات قدرت در تمام جهان را تغییر داد از امروز تاریخ مقابله با اسرائیل و استکبار به قبل از وعده صادق و بعد از آن تقسیم می‌شود.
نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: وعده صادق انقلاب چهارم ما بود که تمام معادلات قدرت در تمام جهان را تغییر داد از امروز تاریخ مقابله با اسرائیل و استکبار به قبل از وعده صادق و بعد از آن تقسیم می‌شود.
کد خبر: ۱۲۸۹

به گزارش جام جم البرز،خطیب نماز جمعه کرج گفت: بعد از حمله موفقیت آمیز وعده صادق حال امروز رژیم صهیونیستی مانند حال آمریکا بعد از شکست مفتضحانه در صحرای طبس بود امروز نتانیاهو با اشتباه راهبردی که انجام داد اسرائیل را زودتر از آنچه قرار بود در معرض نابودی قرار داده است.
آیت الله حسینی همدانی افزود: پیروزی‌های به دست آمده در سایه مقاومت و کمک خداوند به دست آمده است عملیات موفق وعده صادق به گفته سردبیر بی بی سی معادلات نظامی جهان را تغییر داد که در این چند روز راجع به آن و دستاورد‌های آن زیاد شنیدیم.
او تصریح کرد: وعده صادق بزرگترین عملیات پهپادی جهان و اولین حمله نظامی ایران غیر اتمی به اسرائیل اتمی بود حمله‌ای بزرگ که بازدارندگی و هیمنه نظامی دشمن را در هم کوبید.
نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: اگر طوفان الاقصا مخفی بود وعده صادق علنی انجام گرفت و از قبل اعلام شده بود ما از عمق ۱۸۰۰ کیلومتری دشمن را زدیم و موشک‌های ما بدون خطا به هدف مورد نظر اصابت کرد.
آیت الله حسینی همدانی گفت: برای دفع این حمله بزرگ ۱۰ کشور به کمک اسرائیل آمده بودند، اما هیچ کدام از این‌ها به اسرائیل کمک نکرد و آن‌ها را بیش از گذشته تحقیر کرد.
او تاکید کرد: امروز دشمن تلاش می‌کند با عوامل خود مردم را دلسرد کند، اما باید بدانند که ایران آنچه را باید انجام می‌داد انجام داده است خود آن‌ها هم می‌دانند که هدف‌های مورد نظر منهدم شده است هدف ایران این بود که اسرائیل را خار کند و این هدف محقق شد.
آیت الله حسینی همدانی افزود: امروز دشمن با سانسور جنگ روایت‌ها به دنبال کوچک نشان دادن عملیات بزرگ وعده صادق است، اما همه این تلاش‌ها از اصل کار کم نمی‌کند آن نتیجه بزرگ را از بین نمی‌برد.

وی بیان کرد: از ویژگی‌های بزرگ وعده صادق این بود که کذب بودن همه حرف‌های دشمن درباره توانایی نظامی ایران را ثابت کرد دشمن روزی ما را از گزینه‌های روی میز می‌ترساند، اما امروز دیگر هیچ چیزی برای عرضه در برابر قدرت ایران اسلامی ندارد.

او تاکید کرد: ما در عملیات وعده صادق از ادوات قدیمی خود استفاده کردیم، اما دشمن هرچه در توان داشت را رو کرد، اما همین تجهیزات قدیمی ما پرقدرت‌ترین ادوات دفاعی دشمن را ناکام گذاشت.
آیت الله حسینی همدانی ادامه داد: دستاورد بزرگ وعده صادق این بود که جبهه مقاومت از امروز دیگر برای هر حمله اسرائیل و استکبار یک پاسخ بزرگ و سهمگین در نظر گرفته است.
وی گفت: ایران در این حملات تلافی جویانه اقدام نکرد و انتقامی نگرفت بلکه فقط تنبیه کرد، اما بدانند اگر غلط دیگری بکنند این بار پاسخ ایران متفاوت خواهد بود.
آیت الله حسینی همدانی در ادامه با اشاره به دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از روز‌های ابتدایی شکل‌گیری سپاه تا به امروز راهبرد بزرگ استکبار سپاه هراسی است و دلیل آن این است که سپاه نماد یک جریان انقلابی اصیل، نماد تشکیل نیرو‌های مقاومت نماد، نماد مردم و اقتدار نظام اسلامی و نماد کارآمدی و قدرت نظام اسلامی است.
او تاکید کرد: سپاه با حضور در همه عرصه‌ها و مقابله با استکبار نماد شهادت و از خود گذشتگی است و برای همین امر مهم است که سپاه قدس هم تشکیل شده است و سپاه امروز با تمام توان از کیان کشور و اسلام دفاع می‌کند.

newsQrCode
ارسال نظرات