عمار ایزدیار؛

سالن ورزشی شهید فخری‌زاده در اختیار فدراسیون کشتی قرار گرفت

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: فدراسیون کشتی با حمایت مدیریت شهری مرکز تخصصی کشتی راه اندازی می کند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: فدراسیون کشتی با حمایت مدیریت شهری مرکز تخصصی کشتی راه اندازی می کند.
کد خبر: ۱۳۶۱

به گزارش جام جم البرز: "عمار ایزدیار" در پایان یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در جمع خبرنگاران به لایحه و مصوبه این جلسه در خصوص سالن ورزشی شهید فخری زاده اشاره و اظهارداشت: نظر به درخواست رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر در اختیار گذاشتن سالن ورزشی شهید فخری زاده واقع در شیخ آباد جهت راه اندازی این سالن برای خانه کشتی کرج، بدین منظور مقرر شد سالن مذکور را با قرارداد موجد حق انتفاع به مدت پنج سال در اختیار این فدراسیون قرار دهد و کلیه هزینه‌های تجهیز و آماده سازی سالن برای امر کشتی نیز به عهده خود فدراسیون خواهد بود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: در این راستا با موافقت اعضای شورای شهر به شهرداری کرج اجازه داده شد با توجه به لایحه ارسالی، سالن ورزشی شهید فخری زاده را به مدت پنج سال با قرارداد موجد حق انتفاع در اختیار فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران قرار دهد که در کمیسیون با قید صورتجلسه کمیسون فرهنگی با لایحه شهرداری موافقت شد.

ایزدیار تصریح کرد: مقرر شد تجهیز صفر تا صد سالن حداکثر تا ۶ ماه توسط فدراسیون کشتی انجام شود و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بعنوان ناظر در صورت عملکرد قابل قبول بصورت سالیانه قرارداد حق انتفاع تمدید خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات