آزادسازی ۹۵ درصد ‌اراضی ‌مسیر بزرگراه شمالی کرج پس از ۹ سال

شهردار کرج گفت: با آزادسازی ۳ کیلومتر از مسیر بزرگراه شمالی (شهید سپهبد قاسم سلیمانی) در روزهای اخیر، ۹۵ درصد اراضی ‌مسیر بزرگراه آزادسازی شد.
شهردار کرج گفت: با آزادسازی ۳ کیلومتر از مسیر بزرگراه شمالی (شهید سپهبد قاسم سلیمانی) در روزهای اخیر، ۹۵ درصد اراضی ‌مسیر بزرگراه آزادسازی شد.
کد خبر: ۱۳۷۳

به گزارش جام جم البرز: "مهرداد کیانی"شهردار کرج  با بیان اینکه بیش از ۹ سال بود که آزاد‌سازی اراضی واقع در طرح بزرگراه شمالی کرج، با مشکلاتی مواجه شده بود که با رفع این مشکلات اکنون ۹۵ درصد از اراضی واقع در این طرح آزادسازی شده است، اظهار داشت: این سه کیلومتر مساحتی معادل ۶ هکتار از اراضی واقع در مسیر را تشکیل داده و شامل ۵ درصد از معارضین کل پروژه است.

وی با بیان اینکه تا پیش از این ۹۰ درصد از اراضی دارای معارض پروژه آزادسازی شده بود، افزود: با افزوده شدن ۵ درصد دیگر هم اکنون ۹۵ درصد اراضی پروژه آزادسازی شده و برای اجرای عملیات احداث در اختیار معاونت فنی عمرانی و شرکت کنارگذر شمالی قرار داده شده است

کیانی ادامه داد: بر این اساس در روز‌های اخیر دیواره‌های محله هلی‌کوپترسازی و ویلا‌های شخصی موجود در این محدوده با تلاش تیمی از همکاران شهرداری آزادسازی و تخریب شد که این امر به پیشرفت هر چه سریعتر پروژه کمک خواهد کرد.

شهردار کرج خاطرنشان کرد: با آزادسازی و تخریب سازه‌های موجود در این اراضی، احداث آزادراه شمالی کرج و اتصال آن به اتوبان کرج – قزوین ممکن می‌شود.

وی در پایان ضمن حمایت و و پشتیبانی دادستان شهرستان کرج اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی دادستان شهرستان کرج در صدور مجوز برای اعمال ماده ۹ در این اراضی، باعث شد رفع معارضات مذکور پس از سال‌ها توقف، در کوتاهترین زمان ممکن عملیاتی شود.

newsQrCode
ارسال نظرات