پاکسازی مناطق شمالی کرج از زباله ها

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اعلام کرد: طرح پاکسازی مناطق شمالی این کلانشهر از جمله حاشیه جاده کرج - آتشگاه از زباله ها اجرا شد.
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اعلام کرد: طرح پاکسازی مناطق شمالی این کلانشهر از جمله حاشیه جاده کرج - آتشگاه از زباله ها اجرا شد.
کد خبر: ۱۳۷۶

به گزارش جام جم البرز:  "محمدرضا خسروی" رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ،روز چهارشنبه در حاشیه آیین روز زمین پاک که با شرکت شماری از دانش آموزان در سالن همایش‌های دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران مستقر در کرج برگزار شد، افزود: در این طرح دوستداران محیط زیست و پاکبانان اراضی جاده آتشگاه و ارتفاعات کرج را از زباله‌ها پاکسازی کردند.

وی بیان کرد: به مناسبت هفته زمین پاک طرح‌های آموزشی با همراهی اداره کل آموزش و پرورش در تعدادی از مدارس کرج به اجرا درآمده است.

خسروی یکی از اهداف و برنامه‌های سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اجرای برنامه‌های آموزشی برای افزایش مشارکت عمومی در صیانت از محیط زیست و زمین پاک است.

وی گفت: امسال طرح‌های مختلفی برای پاکسازی اطراف کرج از زباله‌ها با مشارکت مردم، دانش آموزان و پاکبانان اجرا می‌شود.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج افزود: افزون بر اجرای طرح‌های متعدد پاکسازی اطراف کرج از زباله‌ها، طرح تفکیک زباله‌ها از مبدا نیز به تازگی در این کلانشهر آغاز شده است.

وی اظهار کرد: در اجرای این طرح پسماند‌های خشک در مکان‌های تعیین شده جمع آوری و به مراکز بازیافت انتقال می‌یابد که حرکتی در جهت بهره مندی از پسماند برای کمک به تولید و اقتصاد ملی است.

newsQrCode
ارسال نظرات