معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

بخشی از اقتدار کشور مرهون تلاش رزمندگان خط مقدم نبرد اقتصادی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقتدار کشور مرهون تلاش رزمندگان خط مقدم نبرد اقتصادی ما در تولید و توسعه کشور یعنی کارگران و کارآفرینان است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقتدار کشور مرهون تلاش رزمندگان خط مقدم نبرد اقتصادی ما در تولید و توسعه کشور یعنی کارگران و کارآفرینان است.
کد خبر: ۱۳۸۱
 

به گزارش جام جم البرز: "سید محمد حسینی" معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، در سفر یک روزه خود به استان البرز در اولین روز از هفته کار و کارگر، ضمن حضور در مزار شهدای ۴۰۰ دستگاه، از یک شرکت فعال تولید کننده تابلو‌های برق در شهرک صنعتی بهارستان بازدید و با کارگران و مدیران این واحد تولیدی دیدار و گفتگو کرد.

سید محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این بازدید در گفتگو با کارگران این واحد تولیدی، با تبریک هفته کار و کارگر، گفت: احترام و پاسداشت مقام کارگر یک موضوع اعتقادی در مکتب فکری ماست، پیامبر عظیم الشأن ما به دستان کارگران بوسه می‌زنند. پیامبر ما انسان حکیمی است و فرمایش ایشان در نظام اداره و تحول جهان موضوعیت دارد.

سید محمد حسینی در ادامه گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه نیز همین نگاه را به جامعه کارگران داشتند و کارگران را مبنای توسعه کشور می‌دانند. امام خمینی ره می‌فرمودند خداوند نیز کارگر است.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این دیدار با اشاره به وعده صادق و اقدام تنبیهی ایران به قدرت‌های ظالم و مستکبر گفت: اگر امروز جوانان ما در کشور با اقدام سنجیده و قدرتمندانه خود در پاسخگویی به رفتار‌های خصمانه رژیم غاصب صهیونیستی سیلی محکمی بر آنان می‌زنند و تولید اقتدار می‌کنند، این اقتدار در سایه تلاش و مجاهدت جوانان و کارگرانی است که پای خط تولید در ابعاد مختلف کشور ایستاده اند.

حسینی گفت: به نظر من سوخت آن موشک‌هایی که بر پیکر استکبار فرود آمد و آن‌ها و حامیان مستکبران شان را در کما فروبرده است، همان ایمان و عزم جهادی است که در کارگران وجود دارد، این اقتدار کشور مرهون رزمندگان خط مقدم نبرد اقتصادی ما در تولید و توسعه کشور یعنی کارگران و کارآفرینان است.

وی خاطر نشان کرد: در نظام تحولی، کارگر اثر بخش است، اوج آرزو و مقام و مرتبه مدیران ما هم باید اینگونه باشد که کارگر ملت باشیم. اگر کارگر نباشد، تولید کننده نباشد، کارآفرین نباشد، اثر آن موشک‌هایی که بر پیکر استکبار فرد می‌آید یک اثر موقتی است.

حسینی گفت: به نمایندگی از تمام مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار تواضع می‌کنم مقابل کارگران عزیز و هفته کار و کارگر را تبریک عرض می‌کنم و آرزو می‌کنم، همه مجموعه‌های تولیدی همانند این شرکت که می‌تواند به عنوان یک مدل در اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، در تولید دانش و رفع نیاز‌های کشور، توسعه صادرات است، با مشارکت جوانان این مرز و بوم توفیقات فراوانی کسب کنند.

وی در این بازدید دستور اعزام ۸ نفر از کارگران نمونه این شرکت به کربلای معلی با هزینه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را صادر کردند. در این بازدید عبدالله دارایی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، طیران مسئول سازمان بسیج کارگری استان البرز و همچنین تعدادی از مسئولین شرکای اجتماعی کانون بازنشستگان شهرستان کرج، روسا و معاونین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.

                                                                                                                                                                                                   

 

newsQrCode
ارسال نظرات