حسین کلانتری در هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج:

حضور مردم در انتخابات پشتوانه محکمی برای نظام و انقلاب اسلامی است

نوزدهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به ریاست دکتر حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج ، سرهنگ مهران طیران مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز و اعضای هیات رئیسه دانشگاه برگزار گردید.
نوزدهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به ریاست دکتر حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج ، سرهنگ مهران طیران مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز و اعضای هیات رئیسه دانشگاه برگزار گردید.
کد خبر: ۱۴۰

به گزارش جام جم البرز،حسین کلانتری در این جلسه با تبریک ماه رجب و مناسبت‌های ان و تسلیت سالروز شهادت امام علی النقی الهادی (ع) بیان داشت: مهمترین مسئله روز کشور موضوع انتخابات است و انتخابات امسال با توجه به هجمه‌های فراوان دشمن و اغتشاشات سال گذشته بسیار دارای اهمیت است و اهمیت انتخابات به دو جهت است یکی حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای که پشتوانه محکمی برای نظام و انقلاب اسلامی است؛ و دیگری با حضور بیشتر مردم و انتخاب نماینده اصلح، سرنوشت کشور برای چهار سال به نحو مطلوبی رقم خواهد خورد.
وی افزود:با توجه به تخریب همه جانبه دشمنان، موضوع جهاد تبیین در راستای بیان دستاورد‌های انقلاب و جمهوری اسلامی بسیار ضروری است و یکی از وظایف ما دانشگاهیان این است که این دستاورد‌ها را به قشر جوان، دانشجویان عزیز و آحاد جامعه تبیین نمائیم و با گذشت ۴۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات انجام شده تبیین گردد.
دکتر کلانتری با تاکید بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نقش ارگان‌ها در اجرای این بیانیه اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ترسیم کلی از روند انقلاب اسلامی در گذشته، حال و آینده است که وظیفه ما دانشگاهیان این است که با کمک بسیج اساتید آن را تبیین کنیم که این مهم تاکنون در دانشگا‌ها انطور دیدگاه مقام معظم رهبری است جاری و ساری نگردیده است.
رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان البرز با معرفی دکتر فیض اله اکبری دستک به عنوان دبیر اجرایی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز افزود: عزیمتی از چله اول به چله دوم صورت گرفته است که باید رهنمود‌های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، دستورالعمل شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها، سند جامع دانشگاه اسلامی و نقشه جامع علمی کشور و برنامه‌های پنج ساله توسعه کشور بررسی و تبیین شود و این برنامه‌ها بعنوان اسناد بالادستی بعنوان نقشه راه قرار گیرد.
این استاد تمام دانشگاه بیان داشت: ثبات، امنیت ملی و تمامیت ارضی، پیشرانی کشور در عرصه علم و فناوری، ارتقاء مشارکت‌های مردمی بعد از انقلاب، ارتقاء بینش سیاسی مردم، برقراری عدالت در عرصه‌های مختلف، افزایش چشمگیر معنویت و اخلاق، ایستادگی در برابر مستکبران و زورگویان از برکات انقلاب اسلامی است که باید در دستور کار این دبیرخانه قرار گیرد.
در ادامه این جلسه سرهنگ طیران نیز به تشریح برگزاری جشنواره ملی نشان اقتصاد مقاومتی پرداخت و اهداف و محور‌های این برنامه تشریح گردید و قرار شد با کمک دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج اجرا شود.
در ادامه جلسه نماینده بسیج دانشجویی در خصوص جشنواره بین المللی اختراعات البرز توضیحاتی ارائه نمود.
در پایان جلسه از زحمات آقای مجید صدوقی در طول دوران مسئولیت خزانه داری و مدیرکل امور مالی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج تجلیل و خانم شهرزاد گودرزی به عنوان عامل خزانه دار و آقای محمد کیان به عنوان سرپرست اداره کل امور مالی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرج معرفی شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات