استاندار البرز:

توانمند سازی محله های محروم رضایتمندی مردم را افزایش می دهد

استاندار البرز اعلام کرد: توانمند سازی محله های محروم استان با رضایتمندی مردم همراه است و شهرداران البرز باید این مهم را اولویت کاری قرار دهند.
استاندار البرز اعلام کرد: توانمند سازی محله های محروم استان با رضایتمندی مردم همراه است و شهرداران البرز باید این مهم را اولویت کاری قرار دهند.
کد خبر: ۱۴۰۹

به گزارش جام جم البرز: " مجتبی عبداللهی " روز پنجشنبه در پنجاه و هشتمین نشست قرارگاه اجتماعی استان البرز افزود: شهرداران و مدیران دستگاه‌ها بویژه در بخش خدمات بر روی محله‌های کم برخوردار متمرکز شوند و با همپوشانی نسبت به حل موانع اقدام کنند.

وی بیان کرد: شهرداران طی هماهنگی با اداره برق استان، روشنایی معابر تاریک را در دستور کار قرار دهند چرا که از این طریق علاوه بر تامین روشنایی، امنیت محله‌ها نیز ارتقا می‌یابد.

عبداللهی یادآورشد: در مجموع ۹ محله در فردیس و مشکین دشت مورد هدف این قرارگاه قرار دارد از این رو انتظار می‌رود شهرداران مربوطه در خصوص طرح‌ها و برنامه‌های ویژه برای سال ۱۴۰۳، طرح و برنامه ارایه دهند.

استاندار البرز پس از گزارش شهردار چهارباغ در خصوص اقدامات صورت گرفته گفت: شهرستان چهارباغ هفت محله شامل چهار محله در بافت شهری و سه روستا مورد توجه این قرارگاه دارد.
وی افزود: باید طی تعامل با مدیران خانه محله ها، نیازمندی‌ها براساس اولویت‌های مردم احصا شده و در راستای اجرای برنامه‌ها اقدام شود.

عبداللهی در خصوص پنج محله هدف شهرداری نظرآباد، گفت: پروژه‌های بزرگی که تعریف شده می‌تواند تاثیر بسزایی در ارتقا رضایتمندی و رفاه مردم داشته باشد از این رو ضرورت دارد اجرای آن‌ها تسریع شود.

وی افزود: احداث و راه اندازی فرهنگسرا با هدف ایجاد کتابخانه و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در محله‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار البرز پس از گزارش شهردار طالقان در خصوص ۲ محله هدف، گفت: شهرداری طالقان باید تعامل بیشتری با این محله‌ها داشته باشد و در ارتباط سازنده با مدیران خانه محله‌ها نسبت به حل مشکلات اقدام کند.

وی با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۱ اردیبهشت ماه از تمامی مردم و مسوولان خواست تا بار دیگر با حضور پرشور خود، دشمنان را از تحقق اهداف و برنامه‌های شوم برای این مرز و بوم، ناامید کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات