دفتر شرکت گوهرکیان برنا دراستان البرز افتتاح شد

.
.
کد خبر: ۱۴۲۰

به گزارش خبرنگار جام جم البرز از ساوجبلاغ، سردارخداداد تیموری ریاست بنیاد برنا که ازرزمندگان هشت سال دفاع مقدس و جوانترین رزمنده که در۱۳ عملیات مهم بمدت ۷۸ماه درخط مقدم جبهه حضور چشمگیری داشته است؛ اظهار داشت: معیشت در جامعه فعلی ایران بزرگترین معضل برای مردم زحمتکش وسخت کوش ایرانی است و متاسفانه مردم دراین خصوص تابحال محتمل رنج‌های زیادی شده اندوبدلیل تحریم‌های کمرشکن فشار مضاعفی بردوش مردم تحمیل می‌شود.

باید گفت وضعیت معشیت جامعه ایران به نوعی باعث معضل شده است و تمامی مردم رنج می‌برند و این به معنای کم کاری دولت نیست، تحریم‌ها و دشمنان خود عاملی برای این مشکلات است؛ و قدرت‌های استعماری نمی‌خواهند، مملکت ایران از لحاظ اقتصادی و صنعتی پیشرفت کند ونمیخواهند بپذیرند که ایران دارای یک تمدن چندهزارساله است.

سردارتیموری ادامه داد: هنری کیسینجر در سال‌های پیشین گفته بود که اگر ایران را متوقف نکنید در آینده تبدیل به یک قدرت فرامنطقه‌ای و قدرتمند شیعه مداردرجهان خواهد‌شد وبایدازهرابزاری درجهت راکد کردن پیشرفت نظامی و اقتصادی ایران بهره برداری کرد.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد برنا درحقیقت برنامه راهبردی نوین ایران است و تمام تلاش و کوشش خود را در جهت رفع فقر دربین آحاد جامعه به سرانجام خواهد رساند و رسالت این بنیاد کمک به خدمات رفاهی و آموزشی به جامعه هدف است.
وی یادآور شد: این بنیاد کاملا خصوصی است وبا حمایت خیرین جامعه کار خودش را کلید زده است و هیچگونه خدمات دولتی وحمایت دولتی شامل این بنیاد نمی‌شود.

سردارتیموری اضافه کرد:کارت اعتباری به مبلغ صد میلیون تومان به افراد واجد شرایط این بنیاد قرارمیگیردودراین واگذاری نیزهیچگونه چک و سفته وضمانتی ازکسی نمی‌خواهیم واین خدمات کاملا عام المنفعه است که دارندگان این کارت اعتباری ماهانه اقساط آن را بدون سود به بنیاد پرداخت خواهند کرد.
دیگر خدمات از جمله خدمات سیاحتی و زیارتی، خدمات درمانی و خدمات آموزشی در واقع هدف ما است.
در ضمن حمایت از دانش بنیان‌ها و نخبگان علمی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

جناب آقای مهندس علی گوزلی سرپرست شرکت گوهر کیان برنا استان البرز نیز بیان کرد:جامعه هدف ما درحقیقت اقشار آسیب پذیر جامعه و نیازمندان و… هستند وی در خصوص بیماران نادر، پروانه‌ای و صعب العلاج گفت:خدمات این بنیاد برای این بیماران کاملآ رایگان است و افرادی که سرپرستی خانوار‌هایی هستند که توانایی‌های کارکردن راندارند، تمام هزینه‌های درمانی و اقتصادی آن‌ها راازصفرتا صد تامین می‌کنیم.
وی در خصوص تخصیص اعتبار صد میلیونی به خانوار‌های ایرانی افزود:در ابتدا یک خود اظهاری از خانواده‌ها اخذ میگردد که آیا قادر به پرداخت این هزینه هابه طور ماهیانه هستند یانه؟ اگردر موعد زمانی خود پرداخت نکنند از سایرخدمات برنا محروم می‌گردند.
اما اگر بنیاد با تحقیقات تشخیص دهد که از لحاظ اقتصادی و معیشتی توان پرداخت اقساط را ندارند؛ این مبلغ به آنهابخشیده می‌شود ورایگان خواهد بود.

آقای محمداکبری مشاور شرکت گوهرکیان برنا استان البرز در خصوص خدمات تحصیلی و دانشجویی و بورسیه افراد تحت نظر برناگفت:خدمات سیاحتی و زیارتی حمایت‌های لازم ازاین افراد صورت می‌گیرد و هزینه‌های آموزش نیز بطور بلاعوض به این عزیزان پرداخت خواهد شد. دربحث شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت‌های این بنیاد بطورپیگیر وجدی انجام خواهدشد.

newsQrCode
ارسال نظرات