آینده کشور در دستان دانش آموزان امروز ما خواهد بود

سالیان دور گاهی با خود فکر می‌کردم که مسولین کشور‌های مختلف چطور و چگونه به این جایگاه میرسند آیا می‌شود من هم به اینجا برسم یا خیر؟
استفاده از تجربیات بزرگان و خصوصا کسانی که نقش مهمی در سازندگی کشور وآینده سازان این کشور نقش دارند می‌تواند در رسیدن به اهداف بزرگ ما بسیار تاثیر گزار باشد.
سالیان دور گاهی با خود فکر می‌کردم که مسولین کشور‌های مختلف چطور و چگونه به این جایگاه میرسند آیا می‌شود من هم به اینجا برسم یا خیر؟ استفاده از تجربیات بزرگان و خصوصا کسانی که نقش مهمی در سازندگی کشور وآینده سازان این کشور نقش دارند می‌تواند در رسیدن به اهداف بزرگ ما بسیار تاثیر گزار باشد.
کد خبر: ۱۴۹۱

امروز با نشستی که با یک بزرگ بانوی ایران زمین و کسی که حدود ۵۰ سال تجربه معلمی رادارد داشتیم و از گذشته و حال وآینده به قدری زیبا و شفاف صحبت فرمودند که مطالعه این مصاحبه میتواند برای شما نیز جذاب باشد.
لطفاً خودتان را معرفی بفرمایید؟
ناهید نقش بندی مدیر و موسس مجتمع آموزشی میهن هستم
با بیش از ۲۰ سال سابقه در این حیطه فعالیت دارم با ۷۳ سال سن و ۳۰ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش دبیر بوده ام و بعد از بازتشستگی با توجه و عشق و علاقه‌ای که به این حرفه داشتم مجدا به کارم ادامه دادم و در حال حاضر آموزشگاه علمی را افتتاح کردم و سپس پانسیون مطالعاتی را کلید زدیم وهمه افراد جویای علم می‌توانند در محیطی کاملا سالم و آرام و خاص از این خدمات بهرمند شوند این تلاش‌ها صرفا بخاطر عشق و علاقه به کشورم و سپس علم است که توانسته ام با یک شور و نشاط آن را کلید زده و همچنان در این سطح ارائه خدمات بدهیم.
بنده همیشه خدا را شاکر هستم که من یک معلم هستم، زیرا شغل معلمی بسیار با ارزش است و شغل انبیا می‌باشدو همین که توانسته ام ۵۰ سال از عمر خودم را مشغول تحصیل؛ علم آموزی کنم خداوند را سپاس می‌گوییم و امیدوارم بتواننم در راستای آموزش علم همچون گذشته قدم بردارم و جوانان موفق زیادی را تحویل جامعه آینده دهم در سال‌ها گذشته خیلی از دانش آموزان که درخدمت آن‌ها بوده ام را در جایگاه‌های مهم و سمت‌های مثمر ثمر کشورم دیده ام که این بزرگترین افتخار و آرزوی بنده بوده است.
خدایم بازهم تورا سپاس
چه انگیزه باعث شد که شما به بعد از بازنشستگی مجددا به عرصه آموزش ورود پیدا کنید؟
اگر بخواهم از واقعیت دور نشوم عشق و علاقه به آموزش و سپس به کشورم وجوانان کشورم بود که با تجربه ۳۰ ساله خود ادامه این مهم را در دستور کار خود قرار دهم.
همیشه باخودم این نجوا را داشتم که این تجربه ۳۰ ساله را بلوکه کنم و به یک زندگی آرام و دور از آموزش بپردازم ویا آنچه که در ۳۰ سال خدمت صادقه کسب کرده ام را در اختیار جوانان کشورم وآینده گان قرار دهم تاهمه از این پتانسیل بهره بگیرند؛ واقعا نیت و هدف
من از تاسیس مدارس غیر انتفاعی جنبه مادی نبوده و بیشتر جنبه معنوی و آموزشی و اشتغال زایی برای بانوان بوده است.
من اگر هزار بار دیگر هم به دنیا می‌آمدم باز هم شغل دبیری را انتخاب می‌کردم و این انتخاب خوب و شایسته خود افتخار می‌کنم و می‌بالم.
در مجموعه شما چه خدمات تحصیلی ارائه می‌گردد لطفا توضیح بفرمایید؟
مجموعه ما شامل دبیرستان متوسطه دوم دهم، یازدهم، دوازدهم، در رشته‌های تجربی، ریاضی؛ انسانی و پانسیون مطالعاتی میهن و آموزشگاه علمی کلاس کنکور می‌باشد.
در خصوص پانسیون مطالعاتی توضیحات بیشتری ارائه بفرمایید؟
سعی ما بیشتر برای خدمت رسانی بهتر به مطالعه گر‌ها بوده است تا بتوانند در مجموعه‌ای قرار بگیرند و از مشاوران و کارشناسان بسیار با تجربه بهره بگیرند؛ این امکان برای همه دانش اموزان حتی افرادی که در مدارس دیگر مشغول به تحصیل هستند نیز فراهم است و می‌توانند از امکانات مجموعه میهن حتما بهرمند شوند مجموعه پانسیون میهن از ساعت ۸ الی ۲۱ آماده خدمت رسانی هستیم.
از لحظه‌ای بفرمایید که شاگردان شما باعث افتخار کشور می‌شوند و در گوشه گوشه کشور ودنیا برای هم وطنان و انسان‌ها مثمرثمر می‌شوند آن لحظه طلایی را بیان کیند؟
فقط یک مادر می‌تواند بگویید که وقتی فرزندش به جای می‌رسد که عموم مردم از تجربیات او بهره میگیرند چقدر خوشحال است وقتی مادری فرزند خود را جایگاه‌های بالای سیاسی واجتماعی میبیند چگونه به خود میبالد من نیز یک مادرم؛ مادر هزار فرزند؛ تمام دانش آموزان من در طی این ۵۰ سال خدمت حکم فرزندی برایم دارند و هرکدام انان که به جای برسند من افتخار میکنم
من یک مادرم، مادر هزاران فرزند
یکی از ویژگی‌های مجموعه آموزشی میهن را بفرمایید؟
تمام سعی مجموعه میهن دراین بوده است که دانش آموزان بتوانند در محیطی ادامه تحصیل بدهند که از تجربه بهترین مربیان و دبیران بهرمند شوند و در این محیط دوستانه رشد کنند؛
یکی دیگر از ویژگی‌های مجموعه آموزشی میهن پرداخت شهریه به صورت اقساطی نیز امکان‌پذیر می‌باشد که والدین بتوانند فرزندان خود را بدون هیچ دغدغه‌ای در این مجموعه ثبت نام نمایند شرایط پرداخت کاملا با شرایط مالی والدین لحاظ خواهد شد و این یک امتیاز است که خانواده‌ها بتوانند از کلیه خدمات مجموعه میهن براحتی بهرمند شوند.
راه‌های ارتباطی با مجموعه میهن را بفرمایید؟
۰۹۱۲۴۶۸۰۶۷۴
۰۲۶۳۲۵۰۸۶۸۲
۰۲۶۳۲۵۱۵۲۸۶
۰۲۶۳۲۵۲۹۸۷۸
آدرس مجتمع آموزشی میهن رامطرح بفرمایید
استان البرز، کرج، عظیمیه، بلوار استقلال جنوبی، کوچه بهتویی شرقی، پلاک ۲۲

newsQrCode
ارسال نظرات