فرمانده سپاه استان البرز:

تحقق ایران قوی در گرو اهتمام حداکثری کارگران است

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه کارگران در خط مقدم مبارزه با تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی دشمنان قرار دارند، گفت: تحقق ایران قوی در گرو اهتمام حداکثری کارگران ایران اسلامی است.
فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه کارگران در خط مقدم مبارزه با تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی دشمنان قرار دارند، گفت: تحقق ایران قوی در گرو اهتمام حداکثری کارگران ایران اسلامی است.
کد خبر: ۱۵۵۸

به گزارش جام جم البرز،سردار سرتیپ دوم پاسدار فرمانده سپاه استان البرز به مناسبت هفته کار و کارگر، با حضور در مراسمی که با شرکت کارگران و مدیران کارخانه فولاد امید البرز اشتهارد و حمیدرضا الله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کارگران و مدیران برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان که می‌دانند در عرصه نظامی توان مقابله با قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را ندارند به جنگ ترکیبی با محور جنگ اقتصادی علیه کشور ما اقدام کرده اند.
وی با اشاره به اینکه امروز اتاق جنگ آمریکا علیه نظام مقدس اسلامی در وزارت خزانه داری آمریکا با هدف هجمه همه جانبه اقتصادی مستقر است، افزود: کارگران باید با ایمان به اهمیت کار خود بدانند که تحقق ایران قوی در گرو کار و تلاش آن‌ها است.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه طی حدود پانزده سال گذشته رهبر معظم انقلاب همواره نام‌های سال را با تاکید بر کلید واژه‌های اقتصادی نامگذاری کرده اند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با علم به اینکه دشمنان از اقتصاد به عنوان یک حربه و ابزار فشار جهت ضربه زدن به ملت بزرگ ایران استغاده می‌کنند، همواره طی سال‌های اخیر بر رفع مشکلات اقتصاد، اشتغال و تولید تاکید کرده اند.

فرمانده سپاه استان البرز گفت: با اشاره به اینکه به همت کارگران ایران اسلامی، هرگز به رغم فشار حداکثری تحریم‌های ظالمانه چرخ‌های صنعت کشور باز نمانده و صنعت و اقتصاد کشور عقب گرد نداشته است.

وی با تاکید بر اینکه با اهتمام ارزشمند کارگران ایران اسلامی به رغم تحریم‌های ظالمانه کمبود کالا در کشور حس نمی‌شود، افزود: کیفیت کالا‌های ایرانی به مراتب نسبت به دهه‌های گذشته بهبود یافته است و این مسأله حاصل تلاش حداکثری کارگران و کارفرمایان ایرانی است.

سردار حیدرنیا با تاکید بر تلاش جمعی جهت رفع موانع تولید و اشتغال، عنوان کرد: مسئولان در جنگ تحمیلی اقتصادی به کشور مسئولیت بزرگی در رفع موانع تولید و اشتغال دارند.

فرمانده سپاه استان البرز با تاکید بر اینکه سپاه و مجموعه بسیج از هیچ تلاشی در جهت رفع مشکلات صنعت دریغ نخواهد کرد، افزود: سپاه دربرابر هر تهدیدی که این مرز و بوم را تهدید کند خود را مسئول می‌داند و در جبهه جنگ اقتصادی پشتیبان صنعت و اقتصاد کشور خواهد بود و از هیچ تلاشی در جهت رفع مشکلات آن‌ها دریغ نخواهد کرد.
این مسئول با اشاره به ضرورت رصد و پیگیری مشکلات صنایع توسط رسانه‌ها خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید رفع مشکلات تولید و اشتغال را به عنوان یک دغدغه مهم به مسئولان یادآور شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات