سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد:

تصویب لایحه متمم بودجه شهرداری کرج با افزایش ۲۵درصدی

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: لایحه متمم بودجه شهرداری کرج به مبلغ ۱۱۴،۱۷۹،۷۷۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال با افزایش ۲۵ درصدی نسبت به بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ توسط اعضای شورای شهر به تصویب رسید.
سهم بودجه عمرانی،۶۶،۱۷۷،۳۷۰،۰۰۰ ریال و سهم بودجه جاری ۴۸،۰۰۲،۴۰۰،۰۰۰ ریال پیش‌بینی شده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: لایحه متمم بودجه شهرداری کرج به مبلغ ۱۱۴،۱۷۹،۷۷۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال با افزایش ۲۵ درصدی نسبت به بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ توسط اعضای شورای شهر به تصویب رسید. سهم بودجه عمرانی،۶۶،۱۷۷،۳۷۰،۰۰۰ ریال و سهم بودجه جاری ۴۸،۰۰۲،۴۰۰،۰۰۰ ریال پیش‌بینی شده است.
کد خبر: ۱۶۱

به گزارش جام جم البرز، عمار ایزدیار در یکصد و چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر با حضور اعضای شورای شهر، شهردار، معاونین و مدیران شهری برگزار شد به روند افزایش بودجه اشاره و اظهار داشت: بودجه مصوب شهرداری در سال۱۴۰۰، ۴۴ هزار میلیارد و ۴۱۴ میلیون و ۵۵۰ هزار، در سال ۱۴۰۱، ۶۱ هزار میلیارد و ۱۱ میلیون و یکصد و سی و نه هزار ریال و بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۹۱ هزار میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال است که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است.

ایزدیار بیان کرد: ارائه این متمم در حالی که تا پایان سال دو ماه فرصت باقی مانده، نشانه بارزی از اهتمام ویژه شورای شهر، برای بررسی بودجه است که در همه حوزه‌های مأموریتی شهرداری مورد توجه قرار گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات