مسوول سازمان بسیج رسانه البرز:

رویداد رسانه‌ای «جام امید» در البرز برگزار می‌شود

مسوول سازمان بسیج رسانه البرز از برگزاری رویداد رسانه‌ای جام امید در این استان خبر داد و گفت: این رویداد دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر امیدآفرینی را جامه عمل می‌پوشاند.
مسوول سازمان بسیج رسانه البرز از برگزاری رویداد رسانه‌ای جام امید در این استان خبر داد و گفت: این رویداد دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر امیدآفرینی را جامه عمل می‌پوشاند.
کد خبر: ۱۶۶۱

به گزارش جام جم البرز: "ابراهیم نوروزی فر" از برگزاری رویداد رسانه‌ای جام امید در استان البرز خبر داد و مطرح کرد: جام رسانه امید ویژه اصحاب رسانه و فعالان مجازی، دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر امید آفرینی در بین جامعه هدف را جامه عمل می‌پوشاند.

وی افزود: این رویداد با رویکرد تبیین دستاورد‌های جمهوری اسلامی ایران و ارائه گزارش خدمات دولت و پیشرفت‌های البرز در بخش‌های علمی، دانش بنیان، صنعتی، کشاورزی و سایر بخش‌ها با هدف امید آفرینی در جامعه با محور‌های جهاد تبیین، جهاد خدمت رسانی و جهاد امیدآفرینی برگزار می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان البرز با دعوت از رسانه‌ها و فعالان مجازی جهت شرکت در رویداد «جام امید» و دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر امیدآفرینی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می‌توانند به صورت انفرادی و تیم‌های سه نفره و پنج نفره اسامی خود را به دبیرخانه سازمان بسیج رسانه اعلام کنند.

نوروزی فر خاطرنشان کرد: رویداد جام امید در قالب‌های تیتر، عکس، گزارش مکتوب، ایده‌پردازی، یادداشت و سرمقاله، پادکست، پوستر، اینفوگرافیک و کلیپ موبایلی برگزار می‌شود. در این رویداد فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی به مدت ۲۴ ساعت در مکان ویژه برگزاری رویداد حضور دارند.

وی افزود: طی این مدت آن‌ها فرصت دارند با استفاده از گزارش عملکرد و پاسخگویی مدیران مذکور به اصحاب رسانه، طرح سوال، انجام مصاحبه‌ها و تهیه محتوای مکتوب، دیداری و شنیداری به رقابت بپردازند و توانایی خود را در تولید محتوا‌های فاخر رسانه‌ای و انتشار سریع و حرفه‌ای آن به نمایش بگذارند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان البرز مطرح کرد: محتوا‌های تولید شده رسانه‌ای توسط هیأت داوران کشوری بررسی و پس از اعلام نتایج در آئین اختتامیه از برگزیدگان مرحله استانی تقدیر می‌شود و این افراد به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

نوروزی فر عنوان کرد: شاخص‌های ارزیابی آثار نیز شامل حجم و تعداد انتشار، کیفیت محتوایی آثار، تعداد بازدیدها، تعداد اشتراک‌گذاری محتوا و میزان بازخورد و عکس العمل مخاطبان می‌شود.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سازمان بسیج رسانه استان البرز واقع در کرج، چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر مراجعه یا با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۲۱۶۵۸۰ تماس حاصل کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات