دعوت استاندار البرز از مردم برای حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات مجلس

استاندار البرز در پیامی، اقشار مختلف مردم این استان را برای حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۱ اردیبهشت ماه دعوت کرد.
استاندار البرز در پیامی، اقشار مختلف مردم این استان را برای حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۱ اردیبهشت ماه دعوت کرد.
کد خبر: ۱۶۷۲

به گزارش جام جم البرز،متن پیام " عبداللهی استاندار البرز" به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه‌ی استان البرز؛ اکنون که در این مقطع حساس تاریخی که یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخابات‌ها را در پیش‌روی خود داریم ضرورت مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.
به یقین عرصه‌ی انتخابات، تجلی حضور مردمی ولایت‌مدار و ایثارگر است که در بیش از چهار دهه‌ی پرفراز و نشیب پس از انقلاب شکوهمند اسلامی به ندای امام‌راحل (ره) و رهبر فرزانه‌ی انقلاب (مدظله‌العالی) لبیک گفته و با تمسک به آیه‌ی شریفه «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّروا ما بانفسهم» با شرکت در انتخابات‌های مختلف که در نوع خود در دنیا کم نظیر و حتی بی‌نظیر است، سرنوشت خود را رقم زده و از انقلاب و کشور و نظام مردم‌سالاری دینی خود پاسداری کرده‌اند.
اکنون که در آستانه‌ی مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه قرار گرفته‌ایم، از همه‌ی آحاد مختلف مردم سلحشور و شریف استان البرز دعوت می‌کنیم با حضور گسترده در انتخابات پیش‌رو، موجبات اقتدار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آورده و حق تعیین سرنوشت خود را به منصه‌ی ظهور رسانده و امکان تسریع در پیشرفت همه‌جانبه‌ی استان و کشور را فراهم سازند.
در پایان توفیق و سربلندی ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف استان البرز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

مجتبی عبداللهی استاندار البرز

newsQrCode
ارسال نظرات