رییس حوزه هنری البرز:

جشنواره (رهاورد سرزمین نور)با معرفی برگزیدگان در البرز پایان یافت

جام جم /البرز_ رییس حوزه هنری استان البرز از برگزاری آیین اختتامیه اولین جشنواره رهاورد سرزمین نور در این استان و معرفی برگزیدگان خبر داد.
جام جم /البرز_ رییس حوزه هنری استان البرز از برگزاری آیین اختتامیه اولین جشنواره رهاورد سرزمین نور در این استان و معرفی برگزیدگان خبر داد.
کد خبر: ۱۸۰۱

به گزارش جام جم البرز: "محمد مهرابی" ضمن تبریک دهه کرامت از برگزاری آئین اختتامیه اولین جشنواره رهاورد سرزمین نور در این استان خبر داد و عنوان کرد: این جشنواره به همت سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز و همکاری حوزه هنری استان برگزار شد.

وی مهمترین هدف این جشنواره را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با استفاده از زبان هنر دانست و افزود: این جشنواره در سه بخش حرفه‌ای، مردمی و ویژه (شهید مدافع امنیت سید روح الله عجمیان) برگزار شد. بخش حرفه‌ای شامل شعر، داستان، عکس، فیلم، فیلمنامه، نمایشنامه خیابانی، پویانمایی، نماهنگ، پوستر، نرم افزار و تحقیق و پژوهش بود.

رئیس حوزه هنری استان البرز ادامه داد: همچنین در بخش مردمی آثار در قالب متن ادبی، خاطره، دلنوشته، عکاسی با تلفن همراه و فیلم ۶۰ ثانیه‌ای موبایلی بود. بخش ویژه این جشنواره نیز به شهید مدافع امنیت سید روح الله عجمیان اختصاص داشت و موضوعات آثار در محور‌های دفاع مقدس، راهیان نور و شهدای مدافع حرم بوده است.

مهرابی مطرح کرد: ۹۶۹ اثر از ۱۵۴ نفر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۳۵ اثر توسط داوران به عنوان برگزیده انتخاب و در آئین اختتامیه که در سالن ولایت اردوگاه شهید رجایی محمدشهر برگزار شد، از آن‌ها تجلیل به عمل آمد. تمامی آثار رسیده به دبیرخانه مرکزی ارسال و به صورت کشوری نیز آثار داوری و برگزیدگان تجلیل می‌شوند.

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

بخش نماهنگ:

امین ربیعی

بخش کلیپ:

محمد مهدی هادی پور / یاسمین دهقان نژاد / یاس رفیعی / آرزو پناهی مراد

بخش پویانمایی:

فاطمه جمالی، سیده راحله پور سید / فاطمه صفایی، فاطمه عبدالملکی

بخش مستند:

هستی جوادی و محدثه بزرگی / فاطمه میناوند

بخش عکاسی حرفه‌ای:

محمدمهدی پورعرب / محمدرضا درگاهی / زهرا خانمحمدی / میلاد جعفری

بخش عکاسی موبایلی:

معصومه اصلانی / رحیم صفری / فاطمه پری طهرابند / حسن تک دهقان / شیده شاهسوندی

بخش شعر:

سیده نسرین هاشمی / علیرضا مقدم / محمد سردشتی فرد / مسعود خدابنده لو / حدیث اشرفیان

بخش داستان:

مریم بشردوست / زهره طهماسبی افتخار / فاطمه علیباز

بخش دلنوشته:

مهسا اسفندیاری / سمیه حسنی

بخش ویژه (شهید عجمیان):

بخش دلنوشته:

زینب کرمانی‌ها

بخش عکس:

محمدمهدی پورعرب / داوود کهن ترابی

بخش مستند:

مهران صفی پور / مهدی مرادی

بخش کتاب:

علیرضا ناصح احمدی / معصومه قیطاسی

newsQrCode
ارسال نظرات