تشدید طرح ویژه برخورد با تخلف های حادثه ساز رانندگی در البرز

جام جم البرز/ رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از تشدید طرح برخورد جدی و قاطعانه با تخلف های حادثه ساز رانندگی در این استان خبر داد.
جام جم البرز/ رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از تشدید طرح برخورد جدی و قاطعانه با تخلف های حادثه ساز رانندگی در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۹۸۳

به گزارش جام جم البرز: سرهنگ "حمداله رحمتی پور" روز سه شنبه درگفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای این طرح با تخلف‌های حادثه ساز اعم از سرعت و سبقت غیرمجاز، حرکات مارپیچ و عبور از چراغ قرمز به طور قاطع برخورد خواهد شد.

وی اضافه کرد: بر این اساس رانندگان متخلف ضمن اعمال قانون و ثبت نمره منفی در سوابق گواهینامه، خودرو‌های آنان به مدت سه ساعت متوقف می‌شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز یادآور شد: نظارت بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با هدف ایجاد نظم و امنیت ترافیکی توسط تیم‌های محسوس و نامحسوس پلیس بزرگراه و راهنمایی و رانندگی دنبال می‌شود.

تشدید طرح ویژه برخورد با تخلف‌های حادثه ساز رانندگی در البرز

رحمتی پور خاطرنشان کرد: حفظ سلامت شهروندان، تردد ایمن و نظم ترافیکی اولویت پلیس بوده و با برهم زنندگان نظم و ناقضان مقررات راهنمایی و رانندگی برابر قانون، قاطعانه برخورد خواهد شد.

وی بیان: هدف پلیس ایجاد بستری ایمن برای تردد شهروندان بوده و سلامتی هموطنان قابل مماشات نخواهد بود کما اینکه اقدامات پلیس راهور به منظور برخورد قانونی با تخلفات حادثه ساز و الزام رانندگان به رعایت مقررات و پرهیز از تکرار این قبیل تخلفات خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات