شهردار فردیس؛

بر لزوم تسریع در روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی تاکید کرد

شهردار فردیس بر لزوم تسریع در روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی  تاکید کرد و گفت: درصورت اهمال پیمانکاران در اجرای پروژه، نسبت به فسخ قرارداد و تغییر پیمانکار اقدام شود.
شهردار فردیس بر لزوم تسریع در روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی تاکید کرد و گفت: درصورت اهمال پیمانکاران در اجرای پروژه، نسبت به فسخ قرارداد و تغییر پیمانکار اقدام شود.
کد خبر: ۱۹۸۸

به گزارش جام جم البرز: "محمدرضا احمدی نژاد" در نشست شورای برنامه ریزی شهرداری فردیس که دیروز برگزار شد؛ ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانش، از عقب ماندگی برخی پروژه‌ها گلایه و اظهار کرد: متاسفانه برخی پروژه‌ها از سال گذشته معوق ماند و انجام نشد. اگر پیمانکاری در اجرای پروژه اهمال می‌کند، هرگز نباید در موردش مماشات شود. اجرای به موقع پروژه‌ها باید در اولویت همه مدیران باشد.
وی با بیان اینکه پروژه‌ها نباید با اهمال کاری پیمانکاران معطل بماند، افزود: در صورت اهمال پیمانکار در اجرای پروژه، باید طبق ماده ۴۶ برای تغییر پیمانکار اقدام شود. مماشات با پیمانکار موجب تاخیر در اجرای پروژه و عقب ماندن از برنامه ریزی هاست.
احمدی نژاد تاکید کرد: پروژه‌های عمرانی باید به موقع و در صورت امکان پیش از موعد مقرر انجام شود. کنترل و نظارت بر اجرای پروژه‌ها باید به درستی انجام شود و در صورت تخلف، یا عدم انجام تعهدات از سوی پیمانکار، برخورد لازم با وی صورت بگیرد.
وی یادآور شد: سال ۱۴۰۳ آخرین سال دوره دوم مدیریت شهری فردیس و سخت‌ترین سال کاری مجموعه است؛ بنابراین برای انجام اقدامات و تکمیل پروژه‌ها باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات