دکتر یزدان پناه در مصاحبه با جام جم البرز؛

آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد از ۱۲ خرداد

دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ منتشر شد.
دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ منتشر شد.
کد خبر: ۲۱۳۳

به گزارش جام جم البرز،نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از ۸ خردادماه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده است.
داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود می‌توانند با یکی از روش‌های درج شماره پرونده، مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) یا رسید ثبت‌نامی نتیجه آزمون خود را مشاهده کنند.
آن دسته از افرادی که بر اساس محتوای کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است مطابق مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر به ترتیب زیر اقدام کنند.
متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی می‌توانند ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام کرده و با توجه به نتیجه اعلام شده در کارنامه اعلام نتایج اولیه، کدرشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب و پس از آن در فرم پیش‌نویس درج کنند.

وی اضافه کرد داوطلبان پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز شنبه ۱۲ خرداد با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده است (درج این اطلاعات برای ورود به برنامه انتخاب رشته ضروری است) نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی (حداکثر تا ۱۰۰ کدرشته‌محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.
پس از تأیید نهایی رشته‌های انتخابی توسط متقاضی، رسید توسط سیستم در اختیار وی قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نشده است.

دکتر یزدان پناه اضافه کرد: دانشگاه پیام نور استان البرز در مراکز کرج، هشتگرد و ماهدشت پذیرش دانشجو خواهد داشت.
رییس دانشگاه پیام‌نور استان البرز همچنین پذیرش دانشجو در گروه‌های تحصیلی مختلف و شیوه آموزشی منعطف را از ویژگی‌های دانشگاه پیام‌نور برشمرد و گفت: کد رشته محل‌های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در استان البرز شامل رشته‌های کاربردی و مورد نیاز متقاضیان تحصیل در علوم انسانی، علوم پایه و علوم مهندسی بر اساس دفترچه اصلاحی در حال تدوین می‌باشد.
علاوه بر ۵۷ کد رشته موجود در دفترچه تعداد زیادی رشته‌های علوم پایه و مهندسی نیز در اصلاحیه دفترچه به لیست رشته‌های کارشناسی ارشد در مراکز و واحد‌های استان البرز اضافه خواهد شد پس متقاصیان با خیال آسوده میتوانند رشته مورد علاقه خود را در هر گروه آزمایشی در پیام نور استان انتخاب نمایند وضمنا رشته‌های ارشد در گروه‌های علوم پایه، مهندسی و کشاورزی امروز در اصلاحیه دفترچه چاپ خواهد شد.

alborz.pnu.ac.ir

 

رشته گرایشهای دارای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان البرز
رشته گرایشهای دارای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان البرز
newsQrCode
ارسال نظرات