جشن بزرگ به نام پدر در سالروز ولادت حضرت علی علیه السلام؛

یک شهر، نام علی (ع) را صدا می‌زند

اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج از برگزاری جشن ویژه روز پدر در تالار شهیدان نژادفلاح خبر داد.
اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج از برگزاری جشن ویژه روز پدر در تالار شهیدان نژادفلاح خبر داد.
کد خبر: ۲۶۱

به گزارش جام جم البرز،امیر اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت و پر برکت حضرت امیر مومنان علی (ع) به عموم شهروندان گرامی و شادباش روز مرد و تکریم مقام پدران عزیز گفت: ولادت حضرت علی (ع) از اعیاد مهم شیعیان بوده و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که نقش پدران در کانون خانواده از اساسی‌ترین عوامل موثر در تحکیم بنیان خانواده‌ها می‌باشد و این موضوع سبب می‌گردد تا تمامی دستگاه‌های فرهنگی نسبت به نکوداشت این روز عظیم و همچنین تکریم مقام مردان و پدران جامعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

این مسئول ابراز داشت: در همین راستا سازمان فرهنگی شهرداری کرج در نظر دارد ویژه برنامه ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر را با حضور عموم شهروندان و همچنین هنرمندان مطرح استانی و کشوری در روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۹، در تالار بزرگ شهیدان نژادفلاح برگزار نماید.

وی گفت: اجرای استند آپ توسط علی غریب کمدین برتر برنامه خنداننده شو، گفتگوی دکتر سعید عزیزی کارشناس خانواده، مداحی کربلایی مازیار طاولی، اجرای گروه‌های برتر برنامه عصر جدید، پسران نینجا و جوانمردان ایران زمین و اجرای شفیع شعله کار و لطیفه گودرزی مجریان توانمند صدا و سیما، قرعه کشی ۱۱۰ جایزه نقدی به عدد ابجد نام علی (ع) و بسیاری برنامه‌های جانبی دیگر، از بخش‌های متنوع جشن "به نام پدر" می‌باشد.

اشتری افزود: از تمامی مردم شریف و مهربان شهر کرج دعوت به عمل می‌آید تا با جمع‌های خانوادگی در این جشن بزرگ حضور بهم رسانده تا در کنار هم لحظات به یاد ماندی را تجربه کنیم. منتظر حضور گرم کرجی‌های خون گرم هستیم.

یک شهر، نام علی (ع) را صدا می‌زند

newsQrCode
ارسال نظرات