عشق مردم کرج به حضرت علی (ع) در جشن باشکوه به نام پدر

اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج: جشن بزرگ به نام پدر با حضور کم نظیر شهروندان کرجی، در شب میلاد حضرت علی (ع) برگزار شد.
اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج: جشن بزرگ به نام پدر با حضور کم نظیر شهروندان کرجی، در شب میلاد حضرت علی (ع) برگزار شد.
کد خبر: ۲۷۹

عشق مردم کرج به حضرت علی (ع) در جشن باشکوه به نام پدر

به گزارش جام جم البرز،امیر اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ضمن تبریک ایام خجسته و با سعادت حضرت امیر مومنان علی (ع) به عموم مردم فهیم و مهربان ایران زمین و بویژه همشهریان خوب شهر کرج گفت: جشن با شکوه "به نام پدر" به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و نکوداشت مقام پدر، در شب میلاد آن امام والامقام و با حضور کم نظیر شهروندان کرجی برگزار شد.

این مسئول ابراز داشت: در این مراسم پرشور بالغ بر ۳۰۰۰ نفر (به صوت شناور) شرکت نمودند که این آمار بر اساس اعداد توزیع شده در ورودی برنامه ثبت شده است و می‌توان گفت در سالیان اخیر کم نظیر بوده و از سویی اهمیت برگزاری برنامه‌های نشاط اجتماعی را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: از بخش‌های متنوع و جذاب جشن بزرگ "به نام پدر" می‌توان به: اجرای استند آپ توسط علی غریب کمدین برتر برنامه خنداننده شو، گفتگوی دکتر سعید عزیزی کارشناس خانواده، مداحی کربلایی مازیار طاولی، اجرای گروه‌های برتر برنامه عصر جدید، پسران نینجا و جوانمردان ایران زمین و اجرای شفیع شعله کار و لطیفه گودرزی مجریان توانمند صدا و سیما، قرعه کشی ۱۱۰ جایزه نقدی به عدد ابجد نام علی (ع) و برنامه‌های جانبی دیگر مثل غرفه سرگرمی کودکان، آتلیه عکس یادگاری پدر فرزندی، جشن آتش بازی، غرفه سلامت و دیگر برنامه‌ها اشاره نمود.

معاون فرهنگی شهردار کرج گفت: بخش ویژه‌ای از این مراسم به گلریزان و آزادی هشت نفر زندانی جرایم غیر عمد و بدون سابقه کیفری اختصاص داشت که طی یک اقدام خودجوش از سوی مردم همیشه مهربان شهر کرج برای جمع آوری کمک‌های نقدی، مراسم گلریزان نیز با حضور نماینده سازمان زندان‌های البرز انجام شد و بزودی با اقدامات قانونی، پدران و فرزندانی از این جامعه به آغوش خانواده با خواهند گشت.

اشتری افزود: با توجه به اهمیت نشاط اجتماعی در بین جامعه، برنامه‌های متعددی تا پایان سال از طریق سازمان فرهنگی شهرداری کرج برای عموم شهروندان محترم به مرحله اجرا در خواهد آمد و زمان دقیق و محل برگزاری نیز به اطلاع عموم خواهد رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات