پیش بینی غرفه های عرضه مستقیم کالا در البرز

استاندار البرز اعلام کرد: یک هزار و ۴۰۰ غرفه عرضه مستقیم کالا در این استان پیش بینی شده که دهم بهمن ماه جاری فعالیت خود را آغاز می کنند.
استاندار البرز اعلام کرد: یک هزار و ۴۰۰ غرفه عرضه مستقیم کالا در این استان پیش بینی شده که دهم بهمن ماه جاری فعالیت خود را آغاز می کنند.
کد خبر: ۳۲۰

به گزارش جام جم البرز:"مجتبی عبداللهی" روز یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان البرز، افزود: این غرفه‌ها با هدف تنظیم بازار و عرضه مستقیم کالا در ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان در قالب نمایشگاه‌های بهاره زودتر از زمان مقرر آغاز به کار خواهند کرد.
استاندار البرز گفت: تهیه، توزیع و کیفیت میوه ویژه ایام پایانی سال باید تحت کنترل تیم‌های نظارتی متشکل از ماموران دستگاه‌های مربوطه دنبال شود.
وی افزود: باید غرفه‌های توزیع میوه ایام پایانی با همکاری شهرداری‌ها و جهادکشاورزی استان در سراسر البرز فعال شوند.

استاندار البرز با اشاره به ضرورت ایجاد محل دائمی عرضه پوشاک اسلامی در استان گفت: اداره کل صمت و شهرداری‌های البرز باید مکان دایمی مناسب برای تحقق این امر پیش بینی کنند.
وی بیان کرد: راه اندازی غرفه‌های عرضه پوشاک اسلامی در نمایشگاه‌های پایانی سال نیز از مواردی است که باید در دستور کار برگزار کنندگان این نمایشگاه‌ها قرار گیرد.
عبداللهی با تاکید بر اهمیت نظارت ویژه بر عرضه محصولات غذایی، رستوران‌ها و غذاخوری‌های استان، گفت: واحد‌های متخلف باید شناسایی و اعمال قانون شوند و واحد‌های نمونه نیز مورد تشویق قرار گیرند.
وی افزود: صنوف خوشنام و شاخص البرز، لوح تقدیر رتبه بندی شده مشترک اداره کل صمت، اتاق اصناف و اداره بهداشت را دریافت می‌کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات