استاندار البرز:

۲ هزار و ۷۶۵ طرح در استان البرز به بهره برداری می‌رسد

استاندار البرز از افتتاح و بهره برداری از ۲ هزار و ۷۶۵ طرح در آستانه گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اعتباری بالغ بر ۳۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در این استان خبر داد.
استاندار البرز از افتتاح و بهره برداری از ۲ هزار و ۷۶۵ طرح در آستانه گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اعتباری بالغ بر ۳۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در این استان خبر داد.
کد خبر: ۳۲۴

به گزارش جام جم البرز،مجتبی عبداللهی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ایام دهه مبارک فجر همواره تداعی گر جانفشانی‌های مردم در مبارزه با رژیم طاغوت برای نیل به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، انقلابی که به خواست و اراده مردم شکل گرفته و همواره نیز مورد حمایت و پشتیبانی مردم است.
وی ادامه داد: امسال نیز به یمن این ایام، بسیاری از طرح‌های بخش دولتی و خصوصی استان آماده بهره برداری شده است و نویدبخش توسعه، پیشرفت و آبادانی ایران کوچک خواهد بود.
عبداللهی اضافه کرد: با بهره برداری از این طرح‌ها برای ۵ هزار و ۱۵۱ نفر فرصت شغلی در سطح شهرستان‌های استان ایجاد می‌شود.
استاندار البرز افزود: از مجموع ۲ هزار و ۷۶۵ طرح آماده بهره برداری البرز، ۲ هزار و ۵۷۵ طرح در بخش دولتی با بیش از ۱۶ هزار و ۷۲۴ هزار میلیارد تومان اعتبار و در بخش خصوصی ۱۹۰ طرح با اعتبار بیش از ۱۶ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان در این ایام افتتاح می‌شود.
عبداللهی گفت: بر این اساس در مجموع در شهرستان کرج ۷۴۷ طرح با ۷۵۶ نفر اشتغال، در شهرستان ساوجبلاغ ۳۲۹ طرح با ۴۵۶ نفر اشتغال، در شهرستان نظرآباد ۷۰۸ طرح با ۸۰۵ نفر اشتغال، در شهرستان فردیس ۳۳ طرح با ۱۰۷ نفر اشتغال، در شهرستان اشتهارد ۸۳ طرح با یک هزار و ۶۵۳ فرصت شغلی، در شهرستان طالقان ۲۴۴ طرح با ۷ نفر اشتغال و در شهرستان چهارباغ ۲۶۳ طرح با ۸۱۶ فرصت شغلی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی افزود: سال گذشته همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر در استان البرز حدود ۴۰۴ پروژه مورد بهره برداری قرار گرفت که این رقم امسال به ۲ هزار و ۷۶۵ پروژه رسیده است.
استاندار البرز گفت: در حوزه اعتبارات مربوط به این پروژه‌ها نیز شاهد رشد قابل توجهی هستیم چراکه دولت و بخش خصوصی ورود بسیار خوبی در جهت بهره برداری از پروژه‌های بزرگ استان داشته اند.
وی افزود: اعتبارات پروژه‌های این ایام در سال ۱۴۰۱ حدود ۶ هزار میلیارد تومان بوده که این رقم امسال به بیش از ۳۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.
عبداللهی گفت: با بهره برداری از این پروژه‌ها برای بیش از ۵ هزار و ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات