در جلسه تقویت کسب و کارهای کوچک در کتابخانه های البرز مطرح شد؛

کتابخانه های عمومی در کسب و کارهای کوچک نقش محوری می گیرد

علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برنامه ریزی به سمت و سوی نقش محوری در کسب و کارهای کوچک رفته است.
علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برنامه ریزی به سمت و سوی نقش محوری در کسب و کارهای کوچک رفته است.
کد خبر: ۳۳۱

به گزارش جام جم البرز،جلسه تقویت کسب و کار‌های کوچک با حضور روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های استان البرز و کارشناسان استانی برگزار شد. در این جلسه علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با بیان اینکه امروز کتابخانه‌های عمومی بر اساس نقشه راه تعیین شده اهداف خود را در جهت تقویت کسب و کار‌های کوچک دنبال می‌کند بیان کرد: کتابخانه‌های عمومی در جهت ارائه خدمات نوین به اعضای کتابخانه و آحاد مردم آموزش کسب و کار‌های کوچک را در کتابخانه‌ها با همت کتابداران و تعامل با سازمان‌های مردمی انجام می‌دهد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در ادامه با بیان اینکه درآمدزایی خانواده‌ها از دیگر اهداف اجرای کسب و کار‌های کوچک در کتابخانه هاست تصریح کرد: طرح تقویت کسب و کار‌های کوچک با آموزش، کسب مهارت و در نهایت ایجاد درآمد برای خانواده‌ها نهایی می‌شود و هدف این طرح بزرگ در کشور ایجاد مهارت‌های لازم در جامعه با استفاده از ظرفیت کتابخانه‌های عمومی و به نتیجه رسیدن از این مهارت هاست. معدنی پور با این عنوان که اقدامات پژوهشی مناسبی در حوزه کسب و کار‌های کوچک صورت گرفته است عنوان داشت: کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برنامه ریزی به سمت و سوی نقش محوری در کسب و کار‌های کوچک رفته است و با بهره مندی از تجربیات گذشته و تخصص اساتید حوزه‌های فنی و حرفه‌ای این مسیر هموار خواهد شد. مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در پایان ضمن تقدیر از برگزاری نمایشگاه‌های کسب و کار‌های کوچک در کتابخانه‌های عمومی استان البرز خاطر نشان کرد: در نمایشگاه‌های کسب و کار‌های کوچک از ظرفیت نفرات برتر در حوزه کسب مهارت استفاده خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات