کوپر: بازی سختی مقابل ایران داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: تیم ملی ایران در حال حاضر در بین برترین تیم‌های آسیا قرار دارد و مصاف با این تیم سخت است.
سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: تیم ملی ایران در حال حاضر در بین برترین تیم‌های آسیا قرار دارد و مصاف با این تیم سخت است.
کد خبر: ۳۵۰

به گزارش جام جم البرز :هکتور کوپر در نشست خبری پیش از دیدار با ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، اظهار داشت: ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و مسلماً زمانی که رو به روی این تیم قرار می‌گیرید کار سختی در پیش خواهید داشت.

سرمربی تیم ملی سوریه افزود: ما تلاش می‌کنیم فردا با نظم و انضباط در ترکیب خودمان بازی کنیم. باید اشتباهات خودمان را کم کنیم. چون می‌دانم چطور از اشتباهات خودمان استفاده کنیم. از لحاظ روحی و روانی بسیار آماده ایم، چون می‌دانیم تیم خوبی داریم که توانایی‌های بالایی دارند.

او در مورد صعود تاریخی سوریه به مرحله حذفی و همچنین تجربه‌اش در باختن مقابل تیم‌های بزرگ در زمان سرمربیگری در والنسیا و اینتر ایتالیا که منجر به از دست دادن قهرمانی با تیم‌هایش شده بود، گفت: قیاس شما درباره این موضوع اشتباه است. این موضوع می‌تواند به شانس‌های کم و اشتباهات ربط داشته باشد. شاید حتی داور هم اشتباه کند.

سرمربی تیم ملی سوریه در خصوص احساس ملت سوریه از صعود این تیم به یک هشتم نهایی، افزود: ما خوشحالیم که توانستیم باعث خوشحالی ملت سوریه شویم. باید خیلی سخت کوشانه بازی کنیم و بتوانیم خودمان را برای بازی سخت آماده کنیم. باید بگویم تنها تمرکز ما باید روی دیدار فردا باشد تا بتوانیم مردم سوریه را خوشحال کنیم.

کوپر ادامه داد: وقتی شما بازی‌های بزرگ را ببازید نشان می‌دهد عملکرد درخشانی دارید که به اینجا رسیدید. سخت تلاش کردم و از منتقدان تا خانواده‌ام همگی تلاش مرا دیدند. به همین دلیل به خودم افتخار می‌کنم.

وی در مورد حذف مصر از جام ملت‌های آفریقا با توجه به حضور در این تیم و همچنین راهکار به گل رسیدن سوریه مقابل ایران که خط دفاعی قدرتمندی دارد، گفت: بی‌احترامی است که قبل بازی با ایران درباره تیم‌های دیگر صحبت کنم. مقابل یک تیم بزرگ بازی داریم که به خوبی سازماندهی شده و باید با تمرکز کامل بازی کنیم. باید همه تلاش خود را برای رسیدن به گل به کار بگیریم. قدم اول این است که بتوانیم صعود کنیم. برای این منظور نباید در ابتدا گل بخوریم و سپس باید به حمله فکر کنیم. تمام ساختار تیم بر این مبنا چیده شده و تمام بازیکنان انگیزه و هیجان دارند تا بهترین خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی سوریه افزود: سیستمی که می‌خواهیم استفاده کنیم این است که بتوانیم گل بزنیم و از بیشترین پتانسیل هر بازیکن استفاده کنیم. برخی اشتباهات باعث می‌شود نتیجه تغییر کند امیدوارم این اتفاق در بازی فردا نیفتد و به برد خوبی برسیم.

newsQrCode
ارسال نظرات