امام جمعه کرج:

ایستادگی جبهه مقاومت مقابل استکبار ستودنی است

آیت الله حسینی همدانی گفت: امروز ایستادگی و تقسیم کار جبهه مقاومت در مقابل صهیونیست‌ها و استکبار جهانی ستودنی است.
آیت الله حسینی همدانی گفت: امروز ایستادگی و تقسیم کار جبهه مقاومت در مقابل صهیونیست‌ها و استکبار جهانی ستودنی است.
کد خبر: ۴۰۱

به گزارش جام جم البرز،امام جمعه کرج در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به درس‌های بعثت پیامبر اسلام، گفت: یکی از درس‌های بعثت این است که همه مردم دنیا بندگی خدا کنند و زیر بار طاغوت نروند.

او افزود: امروز آمریکا و صهیونیست‌ها نماد واقعی طاغوت هستند و سکوت تمام ادیان الهی در برابر آن‌ها خیانت به انسان و انسانیت است.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به یاوه گویی‌ها و تهدید‌های برخی سران آمریکا علیه منطقه و ایران، گفت: سران آمریکا قبل از صحبت کردن فکر کنند و عاقلانه حرف بزنند، زیرا در سال‌های گذشته سیلی‌های محکمی از فرزندان ایران اسلامی و جبهه مقاومت دریافت کرده اند.

امام جمعه کرج افزود: اگر اقدامی علیه ایران اسلامی داشته باشید، فرصت دیدن اقدام خود را پیدا نخواهیدکرد و فرزندان اسلام همه دنیا را برای شما به جهنم تبدیل خواهند کرد.

آیت الله حسینی همدانی گفت: آمریکا، اسرائیل و تمام جهان استکبار می‌دانند که ایران مانند افغانستان و عراق نیست که البته باید از حضورخفت بار خود در این مناطق هم عبرت می‌گرفتند.

او اظهار کرد: امروز تقسیم کاری که در جبهه مقاومت برای اداره منطقه شکل گرفته ستودنی است؛ حمله پهپادی توسط مقاومت عراق به آمریکا پیام داد که هیچ نقطه‌ای برای جبهه استکباری امن نیست.

آیت الله حسینی همدانی گفت: استکبار جهانی و صهیونیست‌ها دست از ددمنشی بر نمی‌دارند و رژیم صهیونیستی طی چهار ماه اخیر ۲۶ هزار و ۹۰۰ انسان بی گناه را در غزه شهید و ۶۶ هزار نفر دیگر را زحمی کرده است.

امام جمعه کرج با بیان اینکه شهادت این همه انسان جنایت بزرگ جنگی محسوب می‌شود، گفت: راه از بین بردن مجسمه‌های پلید و خبیث یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی، وحدت و انسجام جهان اسلام است.

او افزود: جهان اسلام باید با اتحاد و انسجام از ادامه جنایات صهیونیست‌ها درمنطقه جلوگیری کند؛ اگر کشور‌های اسلامی راه‌های حیات صهیونیست‌ها را نبندند فردا در مقابل پیامبر خدا (ص) چه خواهند گفت؟

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به سخنان رییس ستاد مشترک ارتش آمریکا که گفته هدف حضور ما درمنطقه بازدارندگی و در عین حال محافظت از نیرو‌های آمریکایی است، گفت: به این فرمانده آمریکایی توصیه می‌شود علاقلانه‌تر از محافظت از نیرو‌ها این است که منطقه را ترک کنید.

امام جمعه کرج افزود: آمریکایی‌ها بیش از این چهره پلید و شکست خورده خودشان را در بین مردم دنیا آشکار نکنند؛ البته چه منطقه را ترک کنند و چه بمانند تا وقتی که این سیاست‌ها را دارند شعار هر جمعه ما مرگ بر آمریکا است.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به شناسایی جاسوسان رژیم صهیونیستی در ۲۸ کشور جهان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: با عملیات ترکیبی، اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی صورت گرفته این جاسوسان شناسایی شدند.

او با بیان اینکه این اقدام کار بزرگی بود که انجام شد، گفت: سربازان گمنام امام عصر (عج) دردنیا دارای نام غریب و درآسمان‌ها نام آشنا هستندکه امیدواریم در این راه کوشاتر و سلامت باشند و از این عزیران تشکر می‌کنیم.

امام جمعه کرج با اشاره به پرتاب سفینه‌های ماهواره برجمهوری اسلامی ایران در۲ هفته اخیر، گفت: این اقدام موجب عصبانیت اروپایی‌ها و غربی‌ها شده است؛ و دستیابی به این فناوری‌ها بیانگر پیشرفت‌های ایران اسلامی است و جبهه مقاومت با این فناوری‌های نوین نشان داده است که همواره درحال پیشرفت است.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره فرا رسیدن ۲۷ ماه رجب سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) بیان کرد: آن حضرت دارای مراتب بالای یقین الهی بود و در مسیر حق متحمل سختی‌ها شد.

او افزود: حضرت امام خمینی (ره) نیز با تلفیق کردن سیاست و عرفان در مسیرمکتب حضرت موسی بن جعفر (ع) گام برداشت و در مقابل استکبار جهانی ایستاد.

امام جمعه کرج گفت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هم کتاب‌های معرفتی نوشت و هم فریاد می‌زند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌کند و از سوی دیگر خبر از فروپاشی شوروی می‌دهد که این‌ها جلوه‌های عرفان معنوی و الهی آن حضرت است.

newsQrCode
ارسال نظرات