فجر تا فجر ؛

ارائه بیش از ۱۰۰۰ خدمت مسکن به مددجویان کمیته امداد استان البرز

از فجر ۱۴۰۱ تا کنون رقمی معادل ۳۹ میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان صرف خرید، احداث و تعمیرات یک هزار و ۱۳۵ واحد مسکونی مددجویان شد.
از فجر ۱۴۰۱ تا کنون رقمی معادل ۳۹ میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان صرف خرید، احداث و تعمیرات یک هزار و ۱۳۵ واحد مسکونی مددجویان شد.
کد خبر: ۴۲۱

به گزارش جام جم البرز،رضا البرزی مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه مسکن از جمله اساسی‌ترین نیاز‌هایی است که زمینه توانمندسازی مددجویان را فراهم می‌کند گفت: از بهمن ۱۴۰۱ تا کنون رقمی معادل ۳۹ میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان صرف خرید، احداث و تعمیرات یک هزار و ۱۳۵ واحد مسکونی مددجویان شد.
وی با بیان اینکه هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، صدقات، مراکز نیکوکاری، خیرین، زکات، آورده مددجو، وام قرض‌الحسنه بوده است. افزود: از فجر ۱۴۰۱ تا کنون
۳۵ مورد کمک به خرید، ۱۰۰ مورد احداث و تکمیل و کمک به احداث فضا‌های جانبی مسکن شهری و روستایی و ۱۰۰۰ مورد کمک به تعمیر به خانواده‌های تحت حمایت ارائه‌شده است.
البرزی با بیان اینکه خرید مسکن مشمول خانواده‌های مددجوی سه نفر به بالا است گفت: خانواده‌های دو نفره و یک نفره در صورتی که نیاز به تعمیرات، احداث فضای جانبی و مرمت مسکن داشته باشند، از کمک هزینه کمیته امداد استفاده کنند.
وی تصریح کرد: مددجویان واجد شرایط که در سامانه مسکن ملی ثبت نام کرده و به مرحله تخصیص پروژه رسیده اند در قالب خرید و احداث مسکن از مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان بلاعوض و ۵۰ میلیون تومان تسهیلات صندوق امداد ولایت بهره‌مند خواهند شد.
مدیر کل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه کمک به خرید مسکن در مناطق شهری ۵۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه بدون سود می‌باشد گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، گازکشی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و ... مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات