راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد و انسجام ملت انقلابی

امام جمعه کرج گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد و انسجام ملت همیشه هوشیار انقلاب اسلامی در برابر فتنه گران و بدخواهان نظام اسلامی است.
امام جمعه کرج گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد و انسجام ملت همیشه هوشیار انقلاب اسلامی در برابر فتنه گران و بدخواهان نظام اسلامی است.
کد خبر: ۴۸۰

به گزارش جام جم البرز،آیت الله حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی حاصل فداکاری‌ها و ایثار مردان و زنانی است که با تقدیم جان و مال خود با استکبار جهانی مبارزه کردند، افزود: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکر گذاری از مردمی است که خالصانه در برابر قدرت‌های زورگوی جهان ایستاده اند و حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از شهدا ست و بدون شک باعث عصبانیت شدید دشمن خواهد شد.

نماینده، ولی فقیه در استان با اشاره به فرارسیدن سوم شعبان و روز پاسدار افزود: پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون منشأ خدمات و فعالیت‌های بزرگی بوده اند که باید قدردان آنان بود و این سربازان گمنام امام زمان عج در کشور را به یک قدرت برتر دفاعی در جهان تبدیل کرده اند و در بسیاری از امور اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حضور چشمگیر داشته اند.

وی گفت: پاسداران با تشکیل هسته‌های مقاومت در گوشه و کنار جهان بخوبی توانسته اند قدرت بازدارندگی بالا در مقابل استکبار جهانی و بدخواهان و دشمنان اسلام ایجاد کنند و هر جا نیاز به حمایت و گره گشایی از مسایل و مشکلات مسلمان باشد در صف اول خدمت و حمایت بوده اند.

آیت الله حسینی همدانی افزود: در گام دوم انقلاب هم پاسداران قویتر از گذشته حرکت خواهند کرد تا شاهد بالندگی، نشاط و پیشرفت در کشور باشیم و حتی اجازه نگاه چپ به بدخواهان نظام ندهیم.

وی با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت ابوالفضل ع و روز جانباز گفت: جانبازان الگو‌های فداکاری و ایثار در جامعه هستند که در بزنگاه‌های تاریخ با حضور خود اجازه ندادند تا ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی آسیبی ببیند و در این دوره هم باید مواظب باشند و با آگاه سازی اجازه ندهند که دشمنان توطئه افکنی کنند.

امام جمعه کرج انتخابات را مظهر و نماد قدرت و استقلال کشور دانست و افزود: حضور مردم در انتخابات نمایش دهنده قدرت دفاعی کشور در مقابل جبهه استکبار جهانی است که این حضور حداکثری فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

وی انتخابات را جلوه زیبای مردم‌سالاری دینی دانست و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی با ایجاد شبهه سعی در منصرف کردن مردم برای مشارکت در انتخابات را دارند و برخی هم ممکن است به خیال خود قهر با صندوق اخذ رای را در پیش بگیرند در حالیکه اگر اشکالی در اداره کشور وجود دارد باید با انتخاب اصلح این مشکل را برطرف کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات