حوزه های علمیه ظرفیت مناسبی در ترویج شور و شعور انتخابات در جامعه دارند

حوزه علمیه خواهران البرز با برگزاری «رزمایش فجر انتخاباتی» قصد دارد شور و شعور انتخاباتی را در هم بیامیزد و انگیزه‌ای نو در این فضا ایجاد کند.
حوزه علمیه خواهران البرز با برگزاری «رزمایش فجر انتخاباتی» قصد دارد شور و شعور انتخاباتی را در هم بیامیزد و انگیزه‌ای نو در این فضا ایجاد کند.
کد خبر: ۵۶۷

به گزارش جام جم البرز: حجت‌الاسلام محمدرضا کریمی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات، اظهار داشت: واژه انتخابات به معنای مشارکت جامعه و مردم در تصمیم گیری‌های کلان یک کشور است، الگوی برگزاری انتخابات در کشور ما یکی از سالم‌ترین الگو‌های دنیا است. بار‌ها شده که دشمنان، القا کرده اند که در ایران، هر کسی را که بخواهند از صندوق رأی در می‌آورند؛ اما عملا دیدند که افراد با سلایق مختلف به انتخاب مردم امور کشور و مجلس و ... را به دست گرفتند.

وی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات، افزود: چیزی که به مردم نسبت به رأی دادن و آمدن پای صندوق رأی انگیزه می‌دهد، امید است. همه باید تلاش کنیم امیدآفرین باشیم، بیان پیشرفت‌های مهم و زیربنایی کشور در بخش انرژی، هوافضا، پزشکی و ... می‌تواند امید مردم را نسبت به کشور افزایش دهد.

حجت الاسلام کریمی بر نقش بانوان بر امیدآفرینی در جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: حوزه علمیه خواهران استان البرز با برگزاری «رزمایش فجر انتخاباتی» با حضور بیش از ۱۵۰۰ بانوی طلبه و تأثیرگذار قصد دارد شور و شعور انتخاباتی را در هم بیامیزد و انگیزه‌ای نو در این فضا ایجاد کند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در پایان اظهار امیدواری کرد: ان شاء الله به لطف خدا و عنایت اهل بیت (ع) و با حرکت خالصانه دلسوزان انقلاب، انتخاباتی پرشور خواهیم داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات