حماسه حضور در یادواره ۴۴۲ شهید کارگری استان البرز

یادواره ۴۴۲ شهید کارگری استان البرز با حضور باشکوه جامعه کار و تولید روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه با مشارکت بسیج کارگران و کارخانه‌های این استان در شهرک صنعتی بهارستان کرج برگزار شد
یادواره ۴۴۲ شهید کارگری استان البرز با حضور باشکوه جامعه کار و تولید روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه با مشارکت بسیج کارگران و کارخانه‌های این استان در شهرک صنعتی بهارستان کرج برگزار شد
کد خبر: ۵۷۰

به گزارش جام جم البرز : رییس بسیج کارگری و کارخانه های استان البرز در آیین یادواره شهدای کارگر البرز با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت سه نور پرفروغ اهل بیت عصمت و طهارت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین (ع)، گفت: امروز زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست چرا که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جنگ تلفیقی دشمنان، تنها عامل پیروزی و خنثی شدن توطئه‌ها است.

سرهنگ پاسدار مهران طیران افزود: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و خانواده معظم آنان است که در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی از تمام هستی خود گذشتند و اجازه ندادند تا دشمنان بر ایران اسلامی فائق شوند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگری استان البرز، اظهار کرد: کارگران در طول دوران استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با سعی و تلاش در جبهه تولید و اقتصاد، اجازه ندادند که توطئه های شوم دشمنان و تحریم‌های استکبار جهانی به ایران اسلامی لطمه وارد کند.

وی تصریح کرد: در طول دوران هشت سال دفاع مقدس نیز کارگران ایران اسلامی با پیوند دادند جبهه اقتصادی و تولید به جبهه های نبرد حق علیه باطل جان خود را تقدیم کردند تا عزت و اقتدار ایران اسلامی در سایه برکت خون پاکشان حفظ شده و افزایش یابد.

این مراسم با استقبال کم نظیر کارگران و با حضور یک هزار و ۲۰۰ کارگری که به صورت یکپارچه با لباس مقدس کارگری در این مراسم حضور داشتند، برگزار شد.

انتقال پیام شهدا به جوانان و جامعه کار و تولید و استمرار راه آن بزرگواران، تبیین مکتب حاج قاسم، تحولات محور مقاومت و عملیات طوفان الاقصی و لزوم حضور حداکثری در انتخابات از جمله محورهای اصلی این مراسم بود.

در پایان این مراسم از ۱۵ خانواده گرامی شهدای کارگری استان تقدیر به عمل آمد./ ایرنا البرز

newsQrCode
ارسال نظرات