اعتبار پروژه های شهرستان فردیس به ۱۴۷۰ میلیارد تومان رسید

استاندار استان البرز، گفت: در شهرستان فردیس بمناسبت دهه مبارک فجر چندین پروژه با اعتباری حدود هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
استاندار استان البرز، گفت: در شهرستان فردیس بمناسبت دهه مبارک فجر چندین پروژه با اعتباری حدود هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۵۸۱

به گزارش جام جم البرز: مجتبی عبداللهی  در حاشیه حضور در شهرستان فردیس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۲ هزار و ۷۶۵ پروژه با بالغ بر ۳۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد اعتبار بمناسبت دهه مبارک فجر در استان البرز مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: تعدادی از این پروژه‌ها با اعتباری حدود هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان متعلق به شهرستان فردیس است که بواسطه آن بیش از ۱۰۰ اشتغال ایجاد شده است.
وی افزود: امروز دیدار با خانواده شهدا، نشست شورای اداری و نشست با دست‌اندر کاران برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری برگزار شد.
عبداللهی ادامه داد: در راستای مشارکت حداکثری و حضور حداکثری مردم پای صندوق رای در ۱۱ اسفند ماه به عوامل اجرایی انتخابات توضیحاتی داده شد.
وی تصریح کرد: منتخبین فرماندار، شورای نظارت، سایر دستگاه‌ها، معتمدین مردم در اجتماع پایگاهی دارند و می‌توانند در حوزه انتخابات فوق‌العاده تاثیر گذار باشند.
عبداللهی با اشاره‌ای به حضور پرشکوه مردم استان البرز در راهپیمایی ۲۲ بهمن کرد و گفت: از مردم عزیز و افتخار آفرین استان البرز و تمامی شهرستان‌ها تقدیر و تشکر می‌کنم
وی افزود: از مردم شریف استان تقاضا دارم همانند دوره‌های قبل لبیک گویان به، ولی امر مسلمین در انتخابات حضور پیدا کنند و مهر باطلی بر افکار شوم دشمنان بزنند.
عبداللهی ادامه داد: جلسات بسیار منظمی از ابتدا سال در خصوص انتخابات برگزار می‌شود و همچنین تمام عوامل اجرایی آمادگی صد در صد را دارند.
وی با بیان اینکه اتفاقات خوبی افتاده است، گفت: با آمادگی عوامل اجرایی، انتخابات با عظمت و با شکوهی در ایران اسلامی و قطعا در استان البرز رقم خواهیم زد.

newsQrCode
ارسال نظرات