استاندار البرز در دیدار با پزشکان و پرستاران؛

بدنبال تخصیص زمین مناسب برای تعاونی مسکن کادر بهداشت و درمان استان هستیم

استاندار البرز گفت: در خصوص مطالبات بحق کادر بهداشت و درمان نیز پیگیری های ویژه از وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه کشور، خواهیم داشت
استاندار البرز گفت: در خصوص مطالبات بحق کادر بهداشت و درمان نیز پیگیری های ویژه از وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه کشور، خواهیم داشت
کد خبر: ۶۷۱

به گزارش جام جم البرز: "مجتبی عبداللهی" در نشست صمیمی با جمعی از پزشکان و پرستاران دانشگاه علوم پزشکی استان که روز سه شنبه ۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ در محل سالن جلسات دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش‌ها و ایثارگری‌های کادر بهداشت و درمان، افزود: درصدد هستیم این نشست‌ها با هدف بررسی و چاره اندیشی برای حل مسائل به صورت مستمر برگزار شود.
وی ادامه داد: کادر بهداشت و درمان همواره از جایگاه و احترام ویژه‌ای در جامعه برخوردار هستند و این امر مسئولیت خطیری را بر دوش این قشر ارزشمند می‌گذارد.
عبداللهی گفت: فعالیت در حوزه بهداشت و درمان یک علاقه ویژه قلبی می‌طلبد چراکه پزشکان و پرستاران علاوه بر تحمل بسیاری از ناملایمتی‌ها به افراد دردمند نیز کمک می‌کنند.
وی افزود: پزشکان و پرستاران با حس نوع دوستی و دلسوزی در تمامی مراحل درمان، کنار بیماران هستند و شرایط روحی خاصی را متحمل می‌شوند.
استاندار البرز گفت: در دوران شیوع کرونا، کادر بهداشت و درمان استان البرز علیرغم کمبود امکانات و تجهیزات با تمام وجود کنار مبتلایان بودند و تعدادی از کادر درمان نیز به درجه شهادت نائل شدند.
وی افزود: سرانه‌های بهداشت و درمان در استان به واقع با ضعف جدی مواجه است و طی دو سال اخیر با توجه به عنایت دولت سیزدهم درصدد جبران کمبود‌ها برآمده ایم.
عبداللهی با تاکید بر ضرورت جلب توجه خیرین سلامت، گفت: طی این مدت ۷۰۰ تخت بیمارستانی به مجموعه درمان استان اضافه شده و براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان دولت سیزدهم هزار و ۵۰۰ تخت نیز آماده بهره برداری می‌شود.
وی افزود: دولت سیزدهم با تنگنا‌های مالی مواجه است و سطح درآمد بسیار پایین کشور، پاسخگوی هزینه‌ها نیست.
استاندار البرز گفت: در خصوص مطالبات بحق کادر بهداشت و درمان نیز پیگیری‌های ویژه از وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه کشور، خواهیم داشت.
وی افزود: گامانایف (پرتو درمانی) استان البرز با تعرفه دولتی بعنوان اولین استان‌های کشور در این راستا، بزودی راه اندازی می‌شود.
عبداللهی گفت: تعاونی مسکن کادر بهداشت و درمان استان تشکیل می‌شود و درصدد هستیم زمین مناسبی برای این امر اختصاص دهیم.
وی با اشاره‌ای به فعالیت‌های مخرب رسانه‌های معاند که در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن مطالبی برای عدم حضور مردم منتشر کردند، گفت:، اما مردم با حضور پرشور نشان دادند همواره پای نظام و انقلاب هستند و این حضور مشت محکمی بر دهان مستکبران بود.
وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات مشت محکمی بردهان معاندین، منافقین و استکبار جهانی، است، گفت: این کشور همواره بواسطه پشتیبانی مردم از قدرت و انسجام ویژه درونی برخوردار است و ملت شریف ایران برای حفظ ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
وی افزود: مردم این سرزمین بیش از ۲۵۰ هزار شهید و حدود یک میلیون ایثاگر تقدیم انقلاب کرده‌اند بنابراین از خواست خود کوتاه نمی‌آیند و با تمام وجود از آن صیانت می‌کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات