پارک علم و فناوری البرز دبیرخانه مالکیت فکری کشور شد

روابط عمومی پارک‌ علم و فناوری البرز اعلام کرد: از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پارک علم و فناوری البرز به عنوان دبیرخانه سیاستگذاری ،توسعه و ترویج مالکیت فکری کشور انتخاب شد.
روابط عمومی پارک‌ علم و فناوری البرز اعلام کرد: از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پارک علم و فناوری البرز به عنوان دبیرخانه سیاستگذاری ،توسعه و ترویج مالکیت فکری کشور انتخاب شد.
کد خبر: ۶۹۰

به گزارش جام جم البرز: روابط عمومی پارک علم و فناوری، از سوی دکتر سجاد محمد علی نژاد، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پارک علم و فناوری البرز به عنوان دبیرخانه سیاست‌گذاری توسعه و ترویج مالکیت فکری کشور انتخاب شد که افتخاری دیگر برای استان البرز است.
بر اساس این گزارش، در نامه دکتر سجاد محمد علی نژاد، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز تصریح شده است؛ " نظر به سوابق ارزنده آن پارک در حوزه مالکیت فکری به موجب این حکم پارک علم و فناوری البرز به عنوان دبیرخانه سیاست‌گذاری توسعه و ترویج مالکیت فکری انتخاب می‌شود.
نقش آفرینی موثر به منظور اجرای مطلوب سیاست‌های مرتبط با مالکیت فکری در پارک‌ها و سایر مراکز فناوری و نوآوری با بهره مندی از ظرفیت تمامی بازیگران و نقش آفرینان مؤثر در زیست بوم فناوری و نوآوری با هدف تسهیل بهره برداری اقتصادی از دانش و کمک به صیانت پذیری دانش و فناوری و اهتمام ویژه در تقویت، ترویج توانمندسازی شبکه سازی و توسعه تعاملات مالکیت فکری هم در سطح، قوانین سازمان‌ها و بازیگران و هم در سطح کارکردها، از اهم انتظارات اینجانب می‌باشد.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی و همیاری شایسته در انجام ماموریت محوله در پیشبرد تحقق آرمان‌های نظام، اسلامی مجدانه کوشا باشید. "

گفتنی است؛ پارک علم و فناوری البرز در توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی کشور بویژه در حوزه مالکیت فکری و صیانت و ثبت دارائی‌های فکری و ... نقشی موثر و پررنگی دارد.

اکنون بیش از ۱۱۰ واحد دانش بنیان و فناور در پارک علم وفناوری البرز مستقر هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات