مدیریت شهری بودجه ۱۴۰۳ را به فرصت تبدیل کند

علیرضا رحیمی خواستار عزم جدی مدیریت شهری در برنامه ریزی هدفمند بودجه ۱۴۰۳ شد.
علیرضا رحیمی خواستار عزم جدی مدیریت شهری در برنامه ریزی هدفمند بودجه ۱۴۰۳ شد.
کد خبر: ۶۹۳

به گزارش جام جم البرز،علیرضا رحیمی محمود آبادی نایب رئیس کمیسیون تلفیق در تصویب بودجه ۱۴۰۳ شهرداری کرج ضمن تحسین و تمجید از مدیران در جذب بودجه ۱۴۰۲ شهرداری کرج گفت:بودجه مصوب ۱۴۰۳ می‌تواند یک فرصت خوبی باشد و روی سکه دیگر آن هم می‌تواند یک تهدید بزرگ برای مدیریت شهری کرج باشد.
علیرضا رحیمی افزود:بودجه ۲۰ هزار و ۴۵۶ میلیارد تومان برای ۱۴۰۳ یک برنامه ریزی و عزم جدی می‌خواهد در اولویت اول برای درآمد بودجه تنظیم شده قابل توجه و در نهایت برای ردیف‌های مهم و هدفمندی که تعریف شده است خرج شود.
عضو شورای اسلامی شهر کرج به اضافه شدن حدود ۶ هزار میلیارد تومان به ردیف بودجه بزرگراه شمالی (شهید سردار سلیمانی) اشاره کرد و خطاب به شهردار کرج گفت:سهم دولت در این پروژه ۵۰ درصد می‌باشد که نیاز به پیگیری، تلاش شما و استاندارد محترم را می‌طلبد که پول دولت را برای شهر در پروژه بزرگراه شهید سردار سلیمانی جذب شود تا شهروندان محترم کرج طعم شیرین این پروژه را بعد از مدت‌ها بچشند.
وی از ضعف معاونت مربوطه در تنظیم بودجه ۱۴۰۳ نام برد و در پایان از تلاش و پشتکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر که ضعف و کم و کاستی‌های بودجه را بر دوش گرفتند تشکر نمود.

newsQrCode
ارسال نظرات