برنامه پخش مناظره‌های نامزدهای انتخاباتی مجلس استان البرز

پیگیری و اطلاع رسانی پخش مناظرات و برنامه‌های انتخابیاتی تولید شده نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از شبکه البرز
پیگیری و اطلاع رسانی پخش مناظرات و برنامه‌های انتخابیاتی تولید شده نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از شبکه البرز
کد خبر: ۷۴۸

به گزارش جام جم البرز، نجفی مدیر کانال‌های انتخاباتی استان البرز با قدردانی از شرکت نامزد‌های حوزه‌های انتخاباتی استان در برنامه‌های مناظرات و همکاری حوزه‌های مختلف شبکه برای تولید این برنامه به تشریح زمان و چگونگی پخش برنامه‌های تبلیغات مناظره‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.
نجفی گفت: فایل مناظرات نامزد‌ها در کانال‌های انتخاباتی حوزه کرج اشتهارد فردیس کانال ۱ و حوزه ساوجبلاغ نظرآباد طالقان چهارباغ کانال ۲ همچنین فایل‌های تبلیغاتی ایشان نیز در کانال‌های مربوط بارگذاری شده و پخش می‌گردد.
وی افزون هر روز یک مناظره در سه نوبت برای هر حوزه انتخاباتی پخش می‌شود و ویدیو‌های تبلیغاتی ارسالی نامزد‌ها هم در کانال‌های همان حوزه بارگذاری شده و هر یک ساعت برنامه تبلیغاتی سه نامزد بر اساس زمانبندی تعیین شده از سوی ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما پخش می‌شود.
زمان هر برنامه تبلیغاتی ۲۰ دقیقه است و زمان هر مناظره ۱۲۰ تا ۲۴۰ دقیقه است.
وی افزود زمان پخش برنامه مناظره نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه‌های مختلف هم هر روز در ساعت‌های ۹:۰۰، ۱۴:۰۰، ۱۸:۲۰ از پخش سیما و در ساعت ۲۱:۳۰ از پخش صدای مرکز البرز است.
ضمنا سه شنبه و چهارشنبه برنامه مناظره حوزه‌های انتخاباتی از شبکه اصلی نیز پخش می‌گردد.
درباره برنامه گفتگوی نامزد‌های مجلس خبرگان رهبری هم اینکه برنامه‌ها در زمان‌های مشخص از کانال اصلی شبکه البرز در حال پخش است.
نجفی افزود: پخش برنامه‌ها تا ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ادامه دارد و پس از آن به دلیل محدودیت قانونی پایان تبلیغات، برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها قطع و برنامه‌های عمومی مربوط به انتخابات از کانال‌ها پخش خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات