نشست استاندار با مدیران عامل وهیئت مدیره شهرک های صنعتی؛

"تنوع اقوام" ویژگی برجسته البرز برای مشارکت حداکثری در انتخابات

استاندار البرز از ایران کوچک به عنوان مظهر وحدت و انسجام ملی نام برد و گفت: تنوع اقوام ویژگی برجسته استان برای مشارکت حداکثری در انتخابات است و این تجلی حضور مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود.
استاندار البرز از ایران کوچک به عنوان مظهر وحدت و انسجام ملی نام برد و گفت: تنوع اقوام ویژگی برجسته استان برای مشارکت حداکثری در انتخابات است و این تجلی حضور مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود.
کد خبر: ۷۶۷

به گزارش جام جم البرز:"مجتبی عبداللهی " در نشست با مدیران عامل و هیئت مدیره شرکت‌های شهرک‌های صنعتی که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد گفت: با توجه به بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم از حق و تکلیف خود در انتخابات و همچنین برگزاری انتخابات امن و سالم و با رقابت و مشارکت بالا، این سلسله نشست‌ها با هدف تبیین گری برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در هیچ دوره‌ای به اندازه این دوره رهبر معظم انقلاب بر موضوع انتخابات تأکید نداشته اند بنابراین اکنون همه بعنوان مدیران، ولی امر مسلمین باید در میدان باشند.

استاندار البرز حضور حداکثری در انتخابات را مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی دانست و بیان کرد: خلق حماسه حضور بیانگر انسجام و وحدت ملی در اذهان جهانیان خواهد بود.

عبداللهی در ادامه با اشاره به نامگذاری کرج از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «ایران کوچک» یادآور شد: ایران کوچک مظهر وحدت و انسجام ملی است چرا که اینجا کانون تمرکز اقوام ایران اسلامی است.

عبداللهی با اشاره به جمعیت حود سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفری استان البرز گفت: حدود۲ میلیون نفر حائز شرایط رای در این استان هستند که به رغم وجود تمام مشکلات اقتصادی، زمینه برای حضور این جمعیت پای صندوق‌های اخذ رای فراهم شده است.

تعداد یک هزار و ۳۳۰ صندوق اخذ رای در استان البرز پیش بینی شده است که حدود ۲۶ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی در شعب اخذ رای فرایند‌های برگزاری انتخابات را عهده دار خواهند بود.

همچنین افزود:تدابیر لازم اتخاذ شده تا صندوق‌های سیار اخذ رأی در شهرک‌های صنعتی استان مستقر شود تا افراد با سهولت بیشتری بتوانند به صندوق‌ها دست یابند.  

وی، اراده و انسجام را نقطه قوت مدیران استان برای پیشبرد اهداف عالی نظام اسلامی در دولت سیزدهم دانست و افزود: ارادت شما عزیزان به نظام و شهدا و ولایت، با عزمی عمومی و اراده جمعی انتخابات تحول برانگیزی رقم خواهد زد.

استاندار البرز گفت: ما به عنوان مریدان رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای پاسداری از خون ۲۵۰ هزار شهید کشور و بیش از یک میلیون جانباز سرافراز کشور هیچ موضوعی را با مسایل ریشه دار نظام و انقلاب اسلامی عوض نخواهیم کرد و همگی پرتوان و با انرژی باید در انتخابات حضور پیدا کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات