راه اندازی دهکده موتورسواری و اتومبیلرانی بین المللی در البرز

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی البرز  اعلام کرد: راه اندازی دهکده موتورسواری و اتومبیلرانی بین المللی این استان با توجه به ظرفیت بالای ورزشی البرز در دستور کار قرار گرفته است.
رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی البرز اعلام کرد: راه اندازی دهکده موتورسواری و اتومبیلرانی بین المللی این استان با توجه به ظرفیت بالای ورزشی البرز در دستور کار قرار گرفته است.
کد خبر: ۷۸۳

به گزارش جام جم البرز: "اردشیر درویشی "روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی افزود: قرار است این مجموعه چند منظوره تحت عنوان دهکده موتورسواری و اتومبیلرانی در منطقه چاله قاسم شهرستان ساوجبلاغ احداث و راه اندازی شود.

وی بیان کرد: با راه اندازی این پیست افزون بر ارایه آموزش‌های لازم به ورزشکاران، شاهد برگزاری رقابت‌ها ملی و بین المللی در استان البرز خواهیم بود.
درویشی با اشاره به اینکه از هشت سال پیش تاکنون پیگیر احداث پیست و دهکده موتورسواری و اتومبیلرانی چاله قاسم هستیم، بیان کرد: برای راه اندازی این دهکده تاکنون زمینه سازی و اقداماتی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه، ایجاد پیست مناسب در تمام شهرستان‌های البرز یکی از اهداف مهم هیات موتورسواری واتومبیلرانی البرز است، تصریح کرد: به همین منظور در حال رایزنی هستیم تا پیست‌های موتورسواری و اتومبیلرانی در شهرستان‌ها از جمله ساوجبلاغ، اشتهارد، چهارباغ و طالقان ایجاد کنیم.
رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی البرز اضافه کرد: اکنون پارکینگ ورزشگاه انقلاب کرج به عنوان پیست برای انجام تمرین و رقابت‌ها استفاده می‌شود که نیازمند نوسازی است.

newsQrCode
ارسال نظرات