پیام نماینده رهبرمعظم انقلاب در استان البرز در خصوص انتخابات ۱۱ اسفند ماه

نماینده ولی فقیه در استان البرز با صدور پیامی از آحاد مردم شهیدپرور و شریف البرز در خصوص خلق حماسه حضور در انتخابات ۱۱ اسفند تشکر و قدردانی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با صدور پیامی از آحاد مردم شهیدپرور و شریف البرز در خصوص خلق حماسه حضور در انتخابات ۱۱ اسفند تشکر و قدردانی کرد.
کد خبر: ۸۰۸

به گزارش جام جم البرز، متن پیام آیت الله حسینی همدانی به این شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"
ریزش عنایات ویژه رحمانی در یازدهم اسفند مصادف با بیستم ماه پر خیر و برکت شعبان که محفوف به رحمت و رضوان الهی است، شامل حال مردم بصیر و فهیم و زمان شناس ایران اسلامی و بویژه مردم ولائی و سرافراز استان قهرمان پرور البرز گردید. شما مردمِ هوشمند، بار دیگر با مشارکت آگاهانه و حداکثری خود، یاوه‌های شیطانی بوق‌های استکباری خارجی و ایادی مفلوک و وامانده داخلی را خنثی کرده، افتخار دیگری بر افتخارات گذشته افزوده و برگ مشعشعی از معرفت و بصیرتِ سیاسی به اوراق متراکمِ کتابِ عظمت و اقتدار و عزت و امنیت و استقلال ایران اسلامی اضافه کردید.
اقوام و اقشار و گروه‌های گوناگونِ مردم با علائق و سلائق مختلفِ فکری و سیاسی با حضور پر نشاط، در پای صندوق‌ها و رای به منتخبین خود، جهت تشکیل مجلس تراز، عملیاتِ سخت و نرم و شناختی دوساله شیاطین حیله گر، مبنی بر عدم حضور در انتخابات را خنثی کرده و قدمی دیگر به سمت اقتدار بیشتر و ایران قوی پیش بردند. طُوبَا لَهُم وَ حُسنُ مَآب.
اینجانب ضمن عرض تبریک به نمایندگان منتخب در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامیِ استان البرز و آرزوی توفیق در انجام مسئولیت خطیری که از طرف مردم بر عهده شما گذاشته شد، از همه آحاد مردم، جوانان عزیز و بخصوص رای اولی‌های گرامی و همچنین دیگر دواطلبان محترمی که با حضور و دعوتشان تنور انتخابات را گرم نگه داشتند و زمینه مشارکت بیشتر مردم در این آزمون مهم را فراهم کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.
از همه کسانی که تلاش کردند تا این حماسه به بهترین وجه برگزار شود از شورای محترم نگهبان و هیئت‌های اجرائی از دستگاه‌های امنیتی اعم از فراجا و سربازان گمنام حضرت، ولی عصر ارواحنا فداه، از مجریان و ناظران پای صندوق‌های رای، از رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز استان و دیگر رسانه‌ها و خبرنگاران کوشا و متعهد از اولیاء مساجد و مدارس از استاندار محترم که از ماه‌ها قبل به همراه معاونان و همکارانشان تلاش مضاعف داشتند از ستاد نماز جمعه شهر کرج که برای آحاد مردم برنامه‌های متنوع تدارک دیدند و از همه کسانی که احیاناً نام آن‌ها از قلم افتاد، اما خالصانه زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کرده از خدای منان برای آنان اجر و پاداش مضاعف خواستارم.
در پایان با خشوع و تضرع و سجده شکر به درگاه خالق متعال به خاطر نزول نعمت هایش و حمد و سپاس به خاطر عنایات مکرر امام عصر ارواحنا له الفداه، با گرامی داشت یاد امام (ره) و شهداء سعداء، برای ایران اسلامی و امت عزیز و غیور استان البرز اقتدار و سربلندی تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی و استقرار دولت مهدوی، تحت زعامت، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای مدظله العالی از خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.

حسینی همدانی
نماینده، ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج
۱۲ اسفند ۱۴۰۲

newsQrCode
ارسال نظرات