تلاش همکاران مرکز البرز در انعکاس حضور پرشور و شعور البرز‌ نشینان در انتخابات ۱۱ اسفند

شبکه استانی البرز با ویژه برنامه
شبکه استانی البرز با ویژه برنامه "به سوی پیروزی" در سیما و برنامه "انتخاب ما" در صدای مرکز البرز در روز یازدهم اسفندماه بار دیگر خلق حماسه عظیمی از البرزنشینان را در به نمایش گذاشت.
کد خبر: ۸۱۲

به گزارش جام جم البرز،معاونت سیمای مرکز البرز با ویژه برنامه " در مسیر پیروزی " و معاونت صدای نیز با ویژه برنامه "انتخاب ما" در روز یازدهم اسفند دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را از ساعت اولیه صبح به تصویر کشید.
این ویژه برنامه‌ها با بخش‌های مختلف و حضور کارشناس سیاسی، میهمان ویژه، گروه سرود، نمایش طنز، خواننده و ... به روی آنتن شبکه البرز رفت.
ویژه برنامه انتخاباتی در روز جمعه یازدهم اسفند از ساعت ۷ صبح به صورت زنده شروع شد و تا اخرین لحظات رای گیری این رویداد بزرگ را با تمام قوا منعکس کردند.

"صدا و سیمای مرکز البرز با بسیج تمام امکانات خود، راوی صادقی برای بازتاب حضور پر شور و چشمگیر مردم مومن و انقلابی استان البرز بود.
به همین منظور با دایر کردن یک استودیو در استانداری البرز همکاران واحد خبر البرز تلاش کردند هر ساعت با یک بخش خبری بخشنامه‌های انتخاباتی وزرات کشور را از زبان مسنولان به صورت زنده و در سریع‌ترین زمان ممکن به گوش همشهریان البرزی برسانند.

همچنین چهار شعبه اخذ رای استان به صورت زنده پوشش داده شد؛ مصلی امام خمینی (ره) کرج با رژی پرتابل در بستر فیبر نوری، مسجد جامع گوهردشت حضور واحد سیار و اس ان جی، مسجد جامع فردیس و جامع نظرآباد با استریمر پخش تصاویر زنده و مصاحبه‌های متنوع به روی آنتن بردند.
همچنین ارسال گزارش واحد‌های خبری از شعب مختلف سراسر استان در بستر پلتفرم بله
گزارشگران رادیو نیز با حضور در میان مردم، روایتگر شور و شعور اجتماعی در این روز مهم و سرنوشت ساز بودند.
همچنین در جشن انتخاب تلاش شد با استفاده از ظرفیت مردم برای دریافت پیام‌ها از حضور مردم درپای صندوق‌های رای از اقصی نقاط استان عزیزتصویر سازی شود.
اما از مهمترین بخش تلاش‌های همکاران می‌توان به پوشش تصاویر از صندوق‌های اخذ رای در مناطق صعب العبور استان اشاره کرد که با تلاش و همکاری اداره راهداری استان و استانداری البرز صندوق اخذ رای به تمام مناطق استان ارسال شد تا مردم تمام استان در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشند و انعکاس این فعالیت با تلاش همکاران خدوم صدا و سیمای مرکز البرز به تصویر کشیده شد.

همچنین معاونت اطلاعات و برنامه ریزی و نظارت نیز با رصد زنده برنامه‌های در حال پخش تلاش کردند تا با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت برنامه بدون ایرادی به روی آنتن برود.
تشویق مخاطبان رادیو و تلویزیوین به ارسال عکس‌های انتخاباتی خود به همراه خانواده هایشان و انتشار‌ای عکس‌ها در معاونت فضای مجازی و رادیو نمای از دیگر فعالیت‌های مرکز البرز بود.

امام جمعه شهرستان کرج نیز در نخستین دقایق رای گیری با حضور در مصلی کرج به صورت ویژه در مصاحبه خود از تلاش شبانه روزی همکاران صدا و سیمای البرز تشکر و قدردانی کرد.
همچنین استاندار البرز اقای عبدالهی در آخرین جلسه هماهنگی انتخابات با تشکر و قدردانی از تلاش شبانه روزی صدا و سیما از ماه‌ها قبل از طریق ضبط و پخش برنامه‌های مناظره و مصاحبه‌های انتخاباتی و ایجاد شور و هیجان در مردم؛ گفت: تلاش‌های بی دریغ و خیرخواهانه کارکنان صدا و سیمای استان البرز از چشم‌ها پوشیده نیست و اجر معنوی دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات