جشن نیکوکاری همزمان با ایام نوروز در البرز

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: با آغاز جشن نیکوکاری و عید همدلی پایگاه های نیکوکاری در این استان آماده جمع آوری کمک های مردمی شدند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: با آغاز جشن نیکوکاری و عید همدلی پایگاه های نیکوکاری در این استان آماده جمع آوری کمک های مردمی شدند.
کد خبر: ۸۱۵

به گزارش جام جم البرز: رضا البرزی، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز، امروز در گفتگو با خبرنگاران، بابیان اینکه امسال نیز همچون سنوات گذشته در هفته احسان و نیکوکاری، جشن ملی نیکوکاری برگزار خواهد شد، گفت: این جشن با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان به منظور فراهم نمودن حضور گسترده مردم نوعدوست و خیّران جهت کمک به خانواده‌های نیازمند و مددجویان کمیته امداد امام (ره) برگزار خواهد شد.
البرزی با اشاره به اینکه شعار امسال «در جشن نیکوکاری نوروز را هدیه دهیم»، است، اظهار کرد: جشن نیکوکاری هم زمان در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه در سراسر مدارس استان با هماهنگی آموزش و پرورش و همچنین در روز ۱۷ اسفند ماه در ۱۳ دفتر کمیته امداد امام (ره) و ۳۶۰ مرکز نیکوکاری استان و ۱۸ اسفند ماه در سراسر کشور در مصلّی‌های نماز جمعه خدمتگزاران این نهاد آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار البرز هستند.
وی با بیان اینکه غیر از پایگاه‌های ثابت ۴۰ پایگاه سیّار نیز برای جمع‌آوری هدایای مردم به نیازمندان پیش‌بینی شده است گفت: خیّران نیک اندیش در طول سال نیز می‌توانند علاوه بر کمک نقدی، حمایت‌های غیر نقدی در زمینهٔ پوشاک، سبدکالای غذایی، خدمات مسکن از قبیل خرید، ساخت و ودیعه، کمک‌های درمانی و فرهنگی و همچنین تأمین جهیزیه محرومان را نیز عهده‌دار شوند.
گفتنی است؛ مردم نیکوکار می‌توانند هدایای نقدی خود در جشن نیکوکاری را از طریق شماره گیری کد دستوری #۰۲۶*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت نمایند.

newsQrCode
ارسال نظرات