جشن شکرانه انتخابات غرب البرز برگزار شد

با حضور جمعیت کم نظیر جشن شکرانه انتخابات شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ و پیروزی علی حدادی در انتخابات در سالن ۹ دی هشتگرد برگزار شد.
با حضور جمعیت کم نظیر جشن شکرانه انتخابات شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ و پیروزی علی حدادی در انتخابات در سالن ۹ دی هشتگرد برگزار شد.
کد خبر: ۸۴۷

به گزارش جام جم البرز: این مراسم که با حضور ارزشمند اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستانی و شهری برگزار شد حجت‌الاسلام والمسلمین میرزکی استاد حوزه و اخلاق با بیان این مطلب که برنده اصلی انتخابات مردم هستند گفت: بی شک گوش به فرامین مقام معظم رهبری این شور و شوق انتخاباتی را به بار آورد.

علی حدادی نماینده منتخب مردم با تقدیر از حضور با شکوه مردم حوزه انتخابیه پای صندوق‌های رأی گفت: با همت و هوشیاری و حضور حماسه آمیز شما مردم فهیم یک بار دیگر همه‌ی مکر و ترفند‌های شیطانی، از صدور قطعنامه و تحریم انتخابات تا دعوت ناظران بیگانه به دخالت در حقوق و زندگی مردم، از سیاه نمایی در خصوص مدیریت کشور تا ترساندن مردم از خطر حمله دشمن، از تهمت سالم نبودن انتخابات تا تلقین دلسردی و بی تفاوتی مردم و به خصوص پیشگویی‌های تبلیغاتی و شیطانی درباره مشارگت نکردن جوانان، همه و همه به سنگ خورد و این حجمه سنگین جنگ روانی دشمن بی رونق و شکست خورد.

علی حدادی در ادامه گفت: حضور غیرتمندانه ملت بزرگ در آزمون سرنوشت ساز ۱۱ اسفند به درستی بیانگر درک و بینش عمیق و شور و شعور ملی بود تا آگاهانه بر اساس تدبیر، یکپارچگی و وحدت را به بهترین رمز و شعار برای پیروزی نشان دهد و ثابت شود با تاسی از خون پاک شهدا و حرکت در مسیر صحیح اهداف و استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی همگامی و همراهی با دریای خروشان مردمی می‌توان با استحکام پایه‌های نظام بر همه مشکلات داخلی و خارجی فائق آمد.

علی حدادی اضافه کرد: اینجانب خادم شما خاشعانه و با همه وجود خداوند حکیم را سپاس می‌گویم و از شما مردم بزرگوار حوزه انتخابیه تشکر و قدردانی می‌کنم که با توفیق الهی و با عزم راسخ خود چنین صحنه باشکوهی را رقم زدید، لازم می‌دانم از همه جریان‌های سیاسی که با احساس مسئولیت در این آزمون بزرگ شرکت کردند و از مجریان و ناظران انتخابی که با تلاش طاقت فرسا، بار این مسئولیت قانونی را به دوش کشیدند و با صداقت و امانت آرا مردم را به صیانت کردند و از متصدیان نظم و امنیت که آسایش ذهنی مردم را تامین کردند و از رسانه‌های واقعی و از نامزد‌های رای نیاورده و سرانجام از دست اندرکاران ستاد‌های انتخاباتی و تبلیغاتی و خانواده معظم شهدا، ایثارگران کسبه، کشاورزان، ورزشکاران، بانوان روحانیت و ائمه جمعه و جماعت، جوانان پرشور، فرهنگیان، صنعتگران، و رای اولیه‌های گرانقدر تقدیر و تشکر می‌کنم.

منتخب مردم با بیان برخی برنامه‌های آتی کلان در مجلس آینده در پایان تصریح کرد: امید پرتلاش همه با هم در ادامه مسیر برای رشد و آبادانی و سربلندی و عزت شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ گام‌های بلندتری برداریم.

گفتنی است در این برنامه روسای ستاد شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ از حضور مردم و تلاش شبانه روزی همه دست اندرکاران در شهر‌ها و روستا‌ها تجلیل کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات