افزايش ساعت کار مراکز تعويض پلاک و خدمات خودرويی البرز

رئيس پليس راهور استان البرز از افزايش ساعات کار مراکز تعويض پلاک و خدمات خودرويي در روزهای پايانی سال در اين استان خبرداد.
رئيس پليس راهور استان البرز از افزايش ساعات کار مراکز تعويض پلاک و خدمات خودرويي در روزهای پايانی سال در اين استان خبرداد.
کد خبر: ۸۵۰

به گزارش جام  جم البرز: "حمدالله رحمتی پور"، رئیس پلیس راهور استان البرز، امروز در گفتگویی اظهار کرد: در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات شماره گذاری به منظور جلوگیری از تراکم کاری با توجه به افزایش تقاضای شهروندان، از امروز تا ۲۸ اسفند ماه ساعت کاری تمام مراکز خدمات خودرویی و تعویض پلاک استان ۲ ساعت افزایش یافته و تا ساعت ۱۶ خدمت رسانی ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: ارائه خدمات به متقاضیان در روز‌های پنجشنبه مشمول افزایش ساعت کاری نخواهد بود لکن در تمامی روز‌های هفته پس از اتمام ساعت کار نیز نسبت به ارائه خدمات تا آخرین نفر مراجعه کننده برابر مقررات اقدام خواهد شد.
رحمتی پور بیان کرد: امکان کلیه مراحل شماره گذاری به استثنای بازدید و تایید اصالت خودرو، فک و نصب پلاک به صورت غیر حضوری فراهم بوده و شهروندان می‌توانند تمام فرآیند‌های نقل و انتقال شامل نوبت دهی، پرداخت خلافی، احراز هویت و همچنین احراز محل سکونت را به صورت اینترنتی در سامانه «پلیس من» انجام دهند که این امر تاکنون افزایش رضایتمندی هموطنان عزیز را فراهم آورده است.
این مقام انتظامی از متقاضیان دریافت خدمات از مراکز تعویض پلاک درخواست کرد خصرفا از طریق سامانه نوبت دهی اینترنتی اقدام نموده و در خارج از نوبت در نظر گرفته شده و زودتر از زمان مقرر به مرکز مراجعه نکنند که این امر ازدحام جمعیت و کاهش بهره دهی ارائه خدمات را در پی خواهد داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات